Nurla Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 11 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin en büyük eksiklerinden bir  tanesi abiyelerdi. Bundan 5 – 6 sene öncesine kadar abiye alanında fazla model bulmak maalesef mümkün olmuyor ve tesettürlü bayanlar bu konuda büyük sıkıntılar çekiyordu. Fakat önemli markaların bu alanda ürünlerini piyasaya çıkartması ile birlikte durumun tersine döndüğünü söylememiz mümkün gözüküyor. Özellikle de bayanların isteklerine direk olarak cevap verebilen markalar sayesinde tesettürlü bayanların da işleri kolaylaşmış durumda diyebiliriz. Nurla gibi kaliteli markaların tesettür abiye alanında koleksiyonlarını vitrine çıkartmaları ile birlikte birçok bayan için güzel ve şık görünmek artık çok daha kolay bir iş haline gelmiş durumda.

Yeşil Nurla Abiye Modelleri

Yeşil Nurla Abiye Modelleri

Nurla abiye modelleri arasında ilk olarak bahsedilmesi gereken modeller bel kısmında parlak taşlardan kemerler bulunan modellerdir. Bu modeller sayesinde hem istediğiniz şıklığa kavuşabiliyor hem de abiyelerinizin daha farklı bir görüntüye bürünmesini sağlayabiliyorsunuz.

Sıradan görüntülerden sıkılanlar için bahsettiğimiz tarzda bir ürün ideal tercihlerden bir tanesi olacaktır. Eğer ki dikkatleri üzerinize toplamaktan keyif alıyorsanız ve bu durum hoşunuza gidiyorsa sizler içinde parlak kemerli modeller doğru bir seçim olacaktır.

Nurla abiye modelleri arasında daha sade bir ürün arayanlar için önerimiz dantel süsleme abiyeler olacaktır. Birçok bayan için bu tarz dantelli abiyeler zarafetin ön plana çıkartılması ve aynı zamanda şıklığın vurgulanması gibi anlamlar ifade etmekte olup, başarılı sonuçlar alınması da mümkün olabilmektedir.