Nur Banu Tesettür Yelek Modelleri

Yelek Modelleri kategorisine 6 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde son dönemde yeleklere olan ilgi giderek artıyor ve hal böyle olunca da tesettür giyimin en önemli markaları koleksiyonlarında yeleklere yer vermek durumunda kalıyor. Bu furyaya en son dahil olan isimlerden birisi haline gelen Nur Banu, tesettür yelek konusunda da ne kadar başarılı olduğunu herkese ispat ediyor.

Lazer Kesim Saks Mavisi Nur Banu Tesettür Yelek Modelleri

Lazer Kesim Saks Mavisi Nur Banu Tesettür Yelek Modelleri

Nur Banu tesettür yelek modelleri kombinlerine farklılık katmak isteyen bayanların imdadına yetişiyor. Şu sıralar kombin farklılaştırma adına kullanabileceğimiz ürün kısıtlı ve hal böyle olunca da Nur Banu’nun yelekleri daha da önemli bir hale geliyor.

Bu noktada ilk olarak çiçek desenli elbislere değinmek istiyoruz. Çiçek desenleri bu sene gerçekten çok fazla kullanılıyor ve yeleklerde de başarılı sonuçlar elde edebilmenizi sağlıyor. Yaz mevsiminin de geldiğini göz önünde bulundurursak çiçek desenli modeller çok daha mantıklı bir hale geliyor.

Bunun yanı sıra sade bir şıklık arzuluyorsanız bej renkli yelekleri tavsiye edebiliriz. Bej rengi şu sıralar sokak modasının en trend renkleri arasında yer alıyor ve gerçektende başarılı sonuçlar elde edebilmenize imkan sağlıyor.

Nur Banu tesettür yelek modelleri içinde yer alan siyah renkli ürünler ise en garanti şıklığı sunan modeller diyebiliriz. Risksiz bir şıklık arzuluyorsanız eğer bu noktada siyah renkli yeleklere yönelmek mantıklı olacaktır. Ayrıca birçok modelde uzun bir yapının kullanılması da kombininize farklı bir hava katacaktır.