Nur Banu Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 30 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.

Moda sektörü sürekli olarak değişen bir yapıya sahip olsa da kimi ürünlerin eskimeyenler kategorisine dahil edilebileceğini belirtmeliyiz. Trendler ve akımlar değişmesine rağmen, tunikler gibi bazı ürünlerin çağa ayak uydurabiliyor oluşu önemli bir ayrıntı. Tesettürlü hanımlarında beğenisini kazanan tunikler, hem kullanışlı olması hem de kaliteli bir görsellik sunması sayesinde her daim popüler ürünlerden birisi olmayı başardı.

Deri Detaylı Bordo Nur Banu Tesettür Tunik Modelleri

Deri Detaylı Bordo Nur Banu Tesettür Tunik Modelleri

Son dönemde Nur Banu gibi tesettür giyimin önemli markalarının da özellikle üstünde durduğu tunikler, tesettürlü hanımlara geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor. Kaliteli kombin yapabiliyor olmanın en kısa yollarından olan Nur Banu tuniklerine mutlaka göz atmalısınız.

. İlk olarak iddialı görünmeyi seven hanımlar için tavsiye edeceğimiz deri detaylı tunikleri ele alalım. Tuniğin kol kısımları hariç geri kalanının deriden yapılması sayesinde gerçektende etkileyici sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Bu tarz ürünlerde bordo ve siyah uyumunu kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Gerçekten çok gösterişli sonuçlar elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Nur Banu tesettür tunik modelleri sizlere daha sade ürünlerde sunuyor. Özellikle somon rengi, sadeliğin ön planda tutulduğu modelleri çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Somon rengi ürünlerin omuz kısmındaki fırfır detayları ise tuniğe farklı bir hava katmış durumda.