Nur Banu Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 15 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim sektöründe bazı markalar var ki gerçekten de kalitesini hemen her ürününde sergileyebiliyor. Bu tarz markalar her daim tesettürlü hanımlardan hak ettiği ilgiyi toplayabildiği gibi yeni sezona da yön verebiliyorlar. Nur Banu sözünü ettiğimiz kalitesini ortaya koyan markalara verilebilecek en güzel örneklerden birisi konumunda. Birbirinden başarılı işlerin altına imza atan marka, son olarak elbise modelleriyle de bu övgüyü ne kadar hak ettiğini herkese göstermiş oldu. Yeni sezon elbise modellerini piyasaya çıkartan Nur Banu’nun ne denli kaliteli bir iş yaptığını görmek çok zor değil.

Siyah Nur Banu Tesettür Elbise Modelleri

Siyah Nur Banu Tesettür Elbise Modelleri

Nur Banu tesettür elbise modelleri geniş bir renk paletinin kullanıldığı ürün grubu sayesinde herkesin kendine göre bir şeyler bulabileceğini söylemeliyiz. Özellikle son dönemde popülerlik kazanan deri detaylı elbiselere ilgi duyanlardansanız Nur Banu’nun çiçek desenli deri detaylı siyah elbisesine bayılacağınızı düşünüyoruz. Deri detaylı elbisede çiçek desenlerine yer verilmiş olması çok daha başarılı bir görselliğin oluşmasına imkan sağlamış durumda.

Nur Banu tesettür elbise modelleri bolca haki rengini de bulabileceğiniz bir koleksiyon. Kimi modelde sadece haki rengi kullanılmışken, kimisinde ise hakinin yanına beyaz ya da bej de eklenerek şık görüntünün pekiştirildiğini söyleyebiliriz. Aynı şekilde elbisenin üst kısmında saks mavisi, etek kısmında ise bej ya da ekru gibi açık tonların kullanıldığı elbiselerinde çok güzel bir alternatif oluşturduğunu unutmamak gerekiyor.