Noi Tesettür Ceket Modelleri

Ceket kategorisine 14 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.

Noi geçtiğimiz seneden bu yana tesettür giyimin önemli bir ismi olmayı başardı. Geçen sene çok popüler bir hal alan marka, bu sezonda ceketleriyle adından söz ettiriyor. Son derece kullanışlı ve şık modeller sunan marka, kombinlerinizi farklı bir görünüme kavuşturmanıza da imkan sağlıyor diyebiliriz.

Gül Jakarlı Mürdüm Noi Tesettür Ceket Modelleri

Gül Jakarlı Mürdüm Noi Tesettür Ceket Modelleri

Noi tesettür ceket modelleri jakar detaylarının ön plana çıktığı bir koleksiyon diyebiliriz. Birçok modelde jakar detayı kullanılmış ve elde edilen sonuçlarda gerçekten çok başarılı. Özellikle gül jakarlı ceketleri incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Yaptığınız kombinin biraz sade ya da sıradan olduğunu düşünüyorsanız eğer bu gül jakarlı ceketlerle kombini tamamlamak tahmin ettiğinizde de ötede bir değişimi beraberinde getirecektir. Jakarlı modellerde özellikle mürdüm renginin ön plana çıktığını ve bu modellerin sokak modasında da kendisine yer bulduğunu da unutmamakta fayda var.

Noi tesettür ceket modelleri içerisinde kimonolarında da sıkça karşımıza çıktığını belirtmek gerekiyor. Kimonolar geçtiğimiz seneden beri çok popüler hale geldi ve tesettürlü bayanlar tarafından d sıklıkla tercih ediliyor.

Salaş bir görüntüye sahip olan kimonolarda boncuk detayı ya da çiçek süslemeleri sayesinde zarif bir görünüm elde edilebiliyor. Buların yanı sıra etnik desenli ürünleri ya da saks mavisi ceketlerin de güzel alternatifler olduğunu söylemek gerekiyor. Son olarak Noi tarafından üretilen deri ceketleri de göz ardı etmemenizi tavsiye ediyoruz.