Nihle Giyim Tesettür Yazlık Pardesü Modelleri

Genel kategorisine 27 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.

Pardesüler tesettürlü bayanlar için yaz, kış kullanılan ve vazgeçilemeyen kıyafetler arasında yer almaktadır. Bu yüzden de yaz aylarının sıcak havası dikkate alınarak üretilen yeni modeller sayesinde yazın sıcak günlerinde de kullanıma müsait pardesü modelleri tesettürlü bayanların tercihine sunulmuştur. Özellikle Nihle Giyim’in ürettiği yazlık tesettürlü bu alanda belki de zirveyi temsil etmekte ve tesettürlü bayanların ilk olarak göz attığı yer olmaktadır. Eğer sizlerde tesettür giyimde pardesüden  vazgeçemiyor ve yaz aylarında da pardesü tercih ediyorsanız ilk olarak Nihle Giyim’in ürünlerine göz atmalısınız.

Nihle Giyim tesettür yazlık pardesü modelleri daha çok açık renklerden oluşan bir koleksiyonu içeriyor denilebilir. Sıcak havalarda açık tonlar güneş ışınlarını geri yansıttığı için sizin sıcaktan daha az etkilenmenizi sağlayacaktır. Bunun haricinde özellikle bel bölgesinde ince bir kemer ya da kumaşın bulunduğu modeller sayesinde pardesülere hareketlilik katıldığını söylemek de mümkün oluyor. Her gün içerisinde hem de özel davetlerde kullanılabilecek ürünler olduğu için de bayanlar tarafından bu modeller tercih edilmektedir.

Nihle Giyim tesettür yazlık pardesü modelleri arasında koyu tonlarda da ürünler bulunuyor. Genel olarak açık renklerin hakimiyeti olduğunu söylemek mümkün olsa da, koyu tonlarda özelliklede gece davetlerinde kullanılacak cinsten çok sayıda ürün olduğunu belirtmemiz yerinde olacaktır.