Nihan Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 22 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.

    Tesettür giyim sektörü uzun süredir Nihan gibi markalar tarafından kontrol ediliyor. Sokağın nabzını çok başarılı şekilde tutan Nihan, yaz mevsimi için tasarladığı pardesülerle sokak modasına dokunabilmeyi tekrardan başaracak gibi görünüyor.

Hakim Yaka Pudra Nihan Pardesü Modelleri

Hakim Yaka Pudra Nihan Pardesü Modelleri

Nihan pardesü modelleri herkesin kendi zevklerine göre bir model bulabileceği tarzda geniş koleksiyonu ile adından söz ettiriyor. Zaten marka Nihan olunca kafalardaki pek çok soru işareti de hemen siliniyor. Nihan bu sezonun pardesü modasını kontrol eden markalardan birisi ve ekose pardesüleriyle şu sıralar tesettürlü bayanlardan yoğun ilgi görmeye başladı.

Ekose pardesülerin yanı sıra siyah ya da lacivert gibi koyu renkleri tercih etmeyi seven bayanlara da geniş bir ürün çeşitliliği sunulmuş durumda. Bisiklet yaka pardesüler bu sezonun en trend modellerinden birisi. Sokak modasında da karşımıza sıkça çıkan bisiklet yaka pardesülerin en başarılı modelleri gene Nihan tarafından bizlere sunulmuş durumda.

Nihan pardesü modelleri açık renkli modelleriyle de bu alanda tercih yapmak isteyen bayanların yüzünü güldürüyor. Özellikle pudra rengini çok ama çok başarılı şekilde kullanmış olan Nihan, hakim yaka detaylarının da eklendiği pardesü ile yoğun ilgi görüyor diyebiliriz. Bunun yanı sıra somon rengi ya da beyaz ve ekru gibi alternatif renk seçeneklerinizin de bulunduğunu göz ardı etmemenizi ve geniş ürün çeşitliliği içerisinden sizin için en ideal olanını seçmeye çalışmanızı tavsiye ediyoruz.