Nihan Pantolon ve Etek Modelleri

Etek kategorisine 7 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim alanında söz sahibi markaların yeni sezon ürünleri büyük bir merakla bekleniyordu ve bu merak yavaş yavaş gideriliyor. İlk olarak ürünlerini açıklayan marka olan Nihan, özellikle pantolon ve etek konusunda ağırlık vermiş gibi görünüyor.

Marka, bu alanda sektördeki en iyi isimlerden birisi olma yolunca çok önemli bir adım attı ve rakibi olan markaları n ürettiği modellerin çok ötesinde bir kreasyon ile tesettürlü bayanların karşısına çıkmayı başardı. Nihan, pantolon ve etek modelleri ile gündelik yaşamda ya da iş dünyasında boy gösteren tesettürlü bayanların istedikleri tarzda bir görüntüye bürünmelerine olanak sağlamayı amaçlıyor ve bu amaca da fazlasıyla ulaşacağını söyleyebiliyoruz.

Bordo Pantolon 2018 Nihan Pantolon ve Etek Modelleri

Bordo Pantolon Nihan Pantolon ve Etek Modelleri

Nihan pantolon ve etek modelleri konusunda ilk olarak pantolonları ele almak istiyoruz. Nihan tarafından üretilen pantolonların ağırlıklı olarak iş hayatı için tercih edilmesi gerektiğini ya da tercih edileceğini söyleyebiliriz. Görüntüsü gerçekten de çok başarılı olan klasik tarzda pantolon modellerine ilerleyen günlerde yoğun bir ilgi gösterileceğini tahmin etmek çokta zor olmayacaktır.

Nihan pantolon ve etek modelleri içindeki bir diğer ürün ise etekler oluyor. Kare desenli ya da üzerinde işlemeler bulunan renkli eteklere yoğun bir ilgi olacağını söylemek mümkün. Özellikle de kırmızı rengin ağır bastığı ve kalitesini ilk bakışta hissettiren etek modellerine mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.