Nihan Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 8 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Nihan elbiseleri sayesinde bu seneye damga vuracak gibi görünüyor. Hemen her alanda birbirinden şık modelleri çıkartan Nihan, söz konusu elbiseler olduğunda da ne kadar başarılı olduğunu herkese gösteriyor.

Dantel Detaylı Saks Mavisi Nihan 2018 Elbise Modelleri

Dantel Detaylı Saks Mavisi Nihan Elbise Modelleri

Nihan 2018 elbise modelleri piyasaya sürdüğü hemen her koleksiyon ile tesettürlü bayanların ilgisini çekmeyi başaran Nihan, son olarak 2018 için tasarladığı elbiselerle görücüye çıktı. Birbirinden şık modelleri barındıran koleksiyon tesettürlü bayanlardan beklendiği gibi tam puan almayı başardı. Özellikle de fiyonk detaylı saks mavisi elbise, kısa sürede yoğun ilgi gördü ve şu sıralar gece davetlerinde karşımıza sıklıkla çıkıyor diyebiliriz. Sade, zarif ve şık görüntüsüyle dikkatleri çeken düğme detaylı somon rengi elbiseler ise ister gündelik yaşam isterseniz de gece davetleride kullanabileceğiniz türden bir model diyebiliriz. Kısacası hemen her ihtiyaca göre bir ürün bulmak çok kolay.

Nihan 2018 elbise modelleri fermuar detaylı elbiseleriyle size güzel bir alternatif sunuyor. Elbisenin ön kısmında bulunan fermuar detayı altın rengi sayesinde aksesuar görüntüsü kazanıyor ve elbisenize çok daha şık bir görünüm kazandırıyor. Bunun yanı sıra sade bir model arayanlar için buz mavisi renkli ürünlerin çok doğru bir karar olacağını söylemek istiyoruz. Bu sezonun en trend renkleri arasında yer alan bluz mavisi, zarif görüntüsü sayesinde çok popüler oldu. Son olarak metal kemer detayı barındıran ürünlerinde mutlaka incelenmesi gerektiğini söyleyebiliriz.