Nihan Sonbahar Koleksiyonu

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 12 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.

Kaliteli modelleri sayesinde tesettürlü bayanların beğenisini toplayan Nihan, önümüzdeki sonbahar döneminde de oldukça iddialı görünüyor. Birbirinden şık modellerle karşımıza çıkan marka ilerleyen günlerde adından sıklıkla söz ettirecekmiş gibi görünüyor.

Kilim Desenli Kap Nihan 2018 Sonbahar Koleksiyonu

Kilim Desenli Kap Nihan Sonbahar Koleksiyonu

Nihan sonbahar koleksiyonu havaların soğumasıyla birlikte tesettürlü bayanların ilk tercihleri arasında yer alacakmış gibi görünüyor. Özellikle de Nihan’ın ürettiği kaplar şu sıralar bir hayli popüler. Kaplarda kullanılan sadelik, bayanların söz konusu ürünlere daha fazla ilgi duymasını da beraberinde getiriyor. Bunun yanı sıra yeleklerin de Nihan koleksiyonunda çok önemli bir yere sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Örnek olarak asimetrik kesimli beyaz yelekleri incelemenizi öneriyoruz. Sözünü ettiğimiz modeli kırmızı renkli ürünlerle birlikte kullandığınızda ise ortaya gerçekten eşsiz bir şıklık çıkıyor. Bunun yanı sıra Nihan’ın diğer yelek modellerini de göz ardı etmemenizi tavsiye ediyoruz.

Nihan sonbahar koleksiyonu içerisinde yer alan dantelli tunikler gündelik yaşam için çok güzel bir tercih olacaktır diye düşünüyoruz. Nihan’ın ürettiği dantelli tunikler renk olarak koyu tonlarında hakimiyetinde olmakla birlikte bu sayede sonbahar havasına da uygun bir görüntü sergiliyor. Aynı durum feraceler için de geçerli diyebiliriz. Siyah ve koyu lacivert renkli feraceleri sokak modasında sıklıkla göreceğiz diye düşünüyoruz. Koyu renkler sonbahar dönemine damgasını vuracak ve Nihan bu dönemin parlayan yıldızlarından birisi olacak gibi görünüyor.