Neva Style Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 12 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımlar için en önemli kıyafet olan eşarplar, bir nevi tesettür giyim tarzının da temelini oluşturuyor. Bu yüzden de fazlasıyla önemli bir hal alan eşarpların seçimine de dikkat etmek gerekiyor. Aksi halde yapacağınız kombin ne kadar güzel olursa olsun eşarp seçimindeki başarısızlık sebebiyle istenilen sonuçların elde edilemeyeceğini söyleyebiliriz. Son dönemde tesettürlü hanımların hemen hepsi tarafından tercih edilir hale gelen Neva Style, eşarp alanında sektörün en iyilerinden birisi. Birbirinden güzel ve şık eşarp modelleri sunan marka Neva Style, 2018 senesine damga vuracak gibi görünüyor. Sizlerde yeni bir eşarp almak istiyorsanız ilk olarak Neva Style ürünlerine göz atmalısınız.

2015 Saks Mavisi Neva Style Eşarp Modelleri

2018 Saks Mavisi Neva Style Eşarp Modelleri

Neva Style eşarp modelleri ilk etapta kullanılan dantel detayları ile dikkat çekiyor. Eşarpların daha zarif bir görünme ulaşabilmeleri açısında çok başarılı bulduğumuz dantel kullanımı, Neva Style ürünlerini alternatiflere nazaran bir adım öne çıkartıyor. Eşarpların uç kısımlarında kullanılan danteller, eşarp renkleri ile oldukça uyumlu görünüyor ve gerçektende başarılı sonuçlar elde edilebiliyor diyebiliriz.

Neva Style eşarp modelleri arasında yer alan bordo renkli ürünler en çok dikkat çeken modeldir diyebiliyoruz. Bordoyla beraber kullanılan siyah renkli dantel detayları eşarbın çok daha hoş bir görünüm elde etmesine imkan sağlamış durumda. Bunun yanı sıra aynı şekilde açık tonlu eşarplarda da kullanılan beyaz ve siyah dantelli modellere göz atmanızı tavsiye ediyoruz.