Müslüman Kadınlar için Tesettür Mayo

Mayo kategorisine 10 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Müslüman bir kadın olarak kumsalda veya yüzerken ne giyeceğinizi merak mı ediyorsunuz? Bu ürünleri bulmanız gerçekten zordur. Pek çok kadın, kültürel açıdan mutlak bir Müslüman olmanın onları yüzmekten zevk almaya engel olduğunu düşünüyor. Merak etmeyin. Müslüman bir kadın için başörtüsü mayo gibi görünen en iyi yüzme kostümlerinden bazılarını listeledik. Bu yüzme kıyafetleri şık, mütevazı ve trend olup, oradaki Müslüman bayanlar için bir huzur verir. Öyleyse, sahile çıkın ve eğlenin.

Eşofman Mayo

Vücut şeklinizi gizlemek için bol parçalarla birlikte gelen bu eşofman mayosuna bir göz atın. Kavurucu yaz aylarında hızlı bir dalış yapmak isteyenler için hazır giyim mayo tesettür ile tamamlanıyor.

Gök Mavisi Mayo

Yazları hafif bir mavi mayo giymek, kavurucu güneşle savaşacağından akıllıca bir harekettir. Sizi hafif ve serin tutacak, bronzlaşma şansınızı azaltacak bu gök mavisi mayoyla kendinizi şımartın.

tesettür mayo

Tesettürlü Spor Mayo

Yüzme ve pratik yapma konusunda hevesliysen, bu tam sana göre. Uygun bir fiyata sunulan bu mayo, mütevazı olmakla birlikte çarpıcı görünmenizi sağlayan siyah ve mavi bir arada gelir.

Kırmızı Çizgili Mayo Takımı

Siyah ve kırmızının ateşli kombinasyonunu veren siyah yan çizgilerle birlikte gelen bu güzel, tamamen kapalı elbiseye bir göz atın.

Kamuflajlı Tesettür Mayo

Müslüman bir kadın için tesettür mayosunun bir diğer en iyisi, haki gölgeli pantolonlu bu kamuflajlı üst. Başörtüsü veya şapka, kıyafeti mükemmel şekilde tamamlayan turuncu renkte gelir.

Yarı Kapalı Lacivert Mayo

Bu yarı kapalı parça, sıcak bir yaz gününde serin suya dalmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

Bordo Beyaz ve Kırmızı Tesettür Mayo

En rahat ve çekici kıyafetlerden biri, size tam koruma sağlayan çarpıcı olan bu beyaz ve kırmızı mayo. Şüphesiz, şimdiye kadarki en sevimli, en basit görünümlerden biridir.

Etnik Desenli Mayo

En iyisini sona sakladık. Bu şık etnik desenli mayo, lacivert alt kısımlar ve pastoral pembe başörtüsü ile birlikte geliyor ve sadece tevazu değil, aynı zamanda rahat hissettiriyor.

Etiketler : , ,