Muslima Wear 2018 Kış – İlk Bahar Koleksiyonu

Genel kategorisine 2 Şubat, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim konusunda ciddi anlamda kaliteli bir şeyler görmek ve bunları almak istiyorsanız ilk olarak bakmanız gereken yer Muslima Wear ürünleridir. Tesettür giyim dediğinde akla ilk olarak gelen markadır ve kalite ile özdeşleşmiş bir ürün standardından söz etmek mümkündür. Öyle ki, markanın ürünleri hemen her bayan tarafından zevkler açısından beğenilmiyor olsa dahi, kalite, kullanılan kumaş ve üzerindeki işçilik açısından takdir görmektedir. 2018 senesi içinde son derece iddialı ve gösterişli modelleri ile vitrinlerdeki yerini alan Muslima Wear ürünleri bu sene de tesettürlü bayanların favori markaları arasına gireceğe benziyor.

Yeşil Muslima Wear 2018 Koleksiyonu

Yeşil Muslima Wear 2018 Koleksiyonu

Muslima Wear 2018 koleksiyonu ağırlıklı olarak tek renk elbiselerde oluşuyor denilebilir. Tek parça ve tek rengin kullanıldığı elbiseler eşarp ve bazen de kemer gibi detaylar kullanılarak hareketlendirilmiş durumda. Elbiselerin hemen hepsinde hafif parlak, kaliteli görüntüde bir kumaş kullanılmış ve daha çok koyu tonlarda ürünler ortaya çıkartılmışa benziyor. Bu ürünlerin hemen hepsinin de gece davetlerinde ya da özel günlerde rahatlıkla giyilebilecek kadar şık olduğunu da söylemek mümkün.

Muslima Wear 2018 koleksiyonu içinde koyu yeşilin ayrı bir önemi olduğu görülüyor. Birçok modelde ya ana renk olarak ya da dekor amaçlı kullanılan bu renk ile son derece başarılı işlerin altına imza atılmıştır denilebilir.

 

Etiketler : ,