Modasty Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 20 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.

Son dönemde tesettür giyimin en çok öne çıkan ismi olarak Modasty örnek gösterilebilir. Özellikle tunik modelleriyle sokak modasına şimdiden etki eden marka, bu sezonun en iddialı isimleri arasında yer aldığını ispatlamış durumda.

Zarif Modasty Tunik Modelleri

Zarif Modasty Tunik Modelleri

Modasty tunik modelleri son dönemin en popüler ürünleri diyebiliriz. Tesettür giyimde tunikler gerçekten çok önemli bir yere sahip ve Modasty da bu alanda şu sıralar en başarılı isimlerden birisi konumunda. İlk etapta çiçek desenli tuniklerden söz etmekte fayda görüyoruz.

Yaz mevsiminin de gelmesiyle birlikte çiçek desenli modeller normalden çok daha fazla tercih edilir hale geldi ve Modasty’ın da bu noktada birbirinden başarılı ürünleri mevcut. Siyah ya da lacivert üzerine çiçek desenleri kullanılan modeller sokak modasının en popüler ürünleri arasında yer alıyor. Aynı şekilde açık renklerdeki fon üzerine uygulanan çiçek desenlerinin de görsel açıdan çok başarılı olduğunu söylemekte fayda var.

Modasty tunik modelleri alternatif ürünleriyle de size güzel bir ürün çeşitliliği sunuyor diyebiliriz. Fermuar detaylı tunikler görsel açıdan sade fakat bir o kadar da şık bir kombin yapabilmenize imkan sağlıyor. Tuniğin üst kısmında kullanılan fermuar detayı aksesuar görüntüsü aldığı için tuniklere farklı bir hava katıyor. Son olarak işin içine biraz daha hareketlilik katmak isteyen bayanlar için yaka kısmı leopar desenleriyle süslenmiş olan tunikleri önerebiliriz.