Minel Aşk Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 4 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin en önemli isimlerinden birisi olan Minel Aşk, bu sene abiyeler konusunda oldukça başarılı bir iş çıkartmış. Abiyelerinde isteğe göre sade ürünler, isterseniz de gösterişli modellere yönelebileceğiniz tarzda geniş bir ürün çeşitliliği bulunduran marka, 2018 senesine damga vuracak gibi duruyor.

Çiçek Detaylı Ekru Minel Aşk 2018 Abiye Modelleri

Çiçek Detaylı Ekru Minel Aşk Abiye Modelleri

Minel Aşk 2018 abiye modelleri ihtiyaç duyabileceğiniz hemen her tarzda ürünü bulabileceğiniz koleksiyonu ile dikkatleri çekmeyi başardı. İlk olarak sade modelleri ele almak gerekirse ekru renkli abiyeleri tavsiye edebiliriz. Ekru renkli abiyelerin bel kısmında kullanılan çiçek motifleri, son derece sade bir yapıya sahip olan abiyenin sadeliğini bozmadan şık bir görünüm elde edilmesini sağlamış durumda. Bunun yanı sıra pudra renkli abiyeleri de incelemenizi öneriyoruz. Pudra rengi abiyelerde kullanılan payet detaylar abartıya kaçmadan şık bir görüntü katıyor abiyeye. Aynı şekilde belinde kuşak detayı barındıran abiyelerinde sade ve şık görüntüsü hoşunuza gidecektir diye düşünüyoruz.

Minel Aşk 2018 abiye modelleri içerisinde yer alan siyah renkli abiyelerde ise altın sarısı işlemeler sayesinde gerçekten şık ve iddialı bir görünüm ortaya çıkartılmış diyebiliriz. Eğer ki önemli bir gece davetine katılacaksanız ve gösterişli olmak istiyorsanız siyah ya da zümrüt yeşili işlemeli bir abiye işinizi fazlasıyla görecektir. Minel Aşk koleksiyonu içerisinde yer alan fuşya ve mürdüm renkli ürünlerde sizler için güzel birer alternatif oluşturuyor. Her iki modelde gece davetleri için son derece doğru kararlar olacaktır diye düşünüyoruz.