Kot Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 26 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların vazgeçemediği bir model olan pardesüler, son dönemde giderek daha da popüler hale gelmiş durumda. Özellikle son dönemin sokak modasına göz gezdirirseniz eğer kot pardesüler ne kadar popüler olduğunu sizlerde görebilirisiniz. Bu yüzden fazla vakit kaybetmeden dolabınızda kot pardesülere yer açmanızı öneriyoruz.

Kemer Detaylı Açık Mavi Kot Pardesü Modelleri

Kemer Detaylı Açık Mavi Kot Pardesü Modelleri

kot pardesü modelleri açık mavi rengin yoğun olarak kullanıldığı bir koleksiyon diyebiliriz. Kot pardesülerde genelde açık mavi tercih ediliyor ve gerçekten de başarılı bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Sizlere tavsiyemiz ilk olarak kemer detaylı ürünlere göz gezdirmeniz yönünde.

Açık mavi üzerine kahve tonlarında ince bir kemer çok başarılı sonuçlar verebiliyor. Sokak modasında her geçen gün daha fazla karşılaştığımız bu durum sizinde hoşunuza gidecektir diye düşünüyoruz.

Bunun yanı sıra biyeli kot pardesülerinde şu sıra çok popüler olduğunu söylemek gerekiyor. Biyeli kot pardesülerde renk biraz daha koyu tonlara doğru kayıyor. Yani koyu mavi bu noktada en güzel seçeneklerden birisi olarak ön plana çıkıyor.

kot pardesü modelleri içerisinde farklı renkleri arayanlar için buz mavisinin de güzel bir alternatif olduğunu söylemek lazım. Buz mavisi tesettür giyimde çok fazla kullanılıyor ve kot pardesülerde de başarılı sonuçlar veriyor.

Yaka detaylı ürünleri seviyorsanız eğer bu noktada sizlere önerimiz sivri yaka modelleri incelemeniz olacaktır. Son olarak fermuar detaylarının kot pardesüler için güzel bir tercih olduğunu bilmelisiniz. Kot pardesülerde fermuar detayı aksesuar görünümü sağladığı için daha şık sonuçlar elde edebileceksiniz.