Kot Kap Modelleri

Kap kategorisine 6 Ekim, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin olmazsa olmazları olarak kabul edilen kaplar, kaliteli ve zarif görünümü sayesinde tesettürlü bayanların ilgisini üzerine toplayı başarıyor. Özellikle bu sene kap modeller içinde kot ürünlere olan ilgi bir hayli artmış durumda. Hem daha doğal bir görünüme sahip olabilmek hem de şıklıktan ödün vermemek adına kot kapları incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Desenli 2018 Kot Kap Modelleri

Desenli 2018 Kot Kap Modelleri

Kot kap modelleri tesettürlü bayanların belki de en fazla kullandığı ürünlerden birisi olan kapların birbirinden şık modellerini temsil ediyor diyebiliriz. Kap konusu farklı tarzları ve modelleri içeriyor olsa da son dönemde kot ürünlere olan ilginin arttığını söylemekte fayda var. Ağırlıklı olarak açık mavi rengin hakimiyetindeki kot kapların yaz mevsimine oldukça uygun bir yapıya sahip olduğunu söylemekte gerekiyor.

Buz mavisi ya da çok açık mavi renkli ürünler şu sıralar en fazla tercih edilen ürünler konumunda. Bu tarz renkleri kimi zaman kombinlemek zor olabilse de eğer ki doğru parçaları bir araya getirebilirseniz elde edeceğiniz sonuç sizleri dahi şaşırtacaktır.

Kot kap modelleri içinde desenli ürünlerinde dikkat çektiğini belirtmek gerekiyor. Kapın kol kısımlarında kullanılan desenler zarif görünümü bozmadan da şık sonuçlar elde edilebileceğini herkese gösterir nitelikte. Bunun yanı sıra yaka detayı barındıran modellerinde güzel bir alternatif oluşturduğunu belirtmekte fayda var. Yaka kısmının farklı formlarda düzenlenmesi kaplara daha modern bir görünüm kazandırıyor.