Kot ile Tesettür Giymenin Yolları

Pantolon kategorisine 16 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Bu yazıda sizlere kot ile tesettür nasıl giyilir konusunda şık ipuçlarını vereceğiz. Müslüman kadınlar için bir tevazu sembolü olan tesettür, onu kötü gözlerden korur. En iyi yanı, çeşitli kıyafetlerle onu farklı şekillerde şekillendirebilmeniz ve kendi imza stilinizi yaratabilmenizdir. Zaman geçtikçe, başörtüler cami ziyaretleri veya İslam ülkelerine seyahatleri sırasında popüler hale geldi.

Bununla birlikte, kot kuşkusuz dünya çapında en güvenilir giyimden biridir. Başörtüsü ve kot pantolon, sadece birlikte harika görünmekle kalmayıp aynı zamanda trendi takip ettikleri için mükemmel bir kombinasyondur. Bugünün yazısında, kot pantolonunuzla başörtüsü takmak ve görünümü şık bir hale getirmek için size fikirler getiriyoruz.

Ten Rengi Tesettürlü Beyaz Üst ve Kot Pantolon

Kotunuzla beyaz bir üst giymeyi mi planlıyorsunuz? Görünümü beyaz renkli çiçek baskılı bir başörtüsü ile tamamlayabilir ya da beyaz alt tüylü ten renkli düz başörtüsü ile tamamlayabilirsiniz.

Skinny Jeans İle Tesettür

Skinny kot pantolon giymeyi seviyorsanız, onları daha uzun bir gömlek veya tunikle eşleştirin. Asimetrik etnik gömlek, başörtüsünüzün gölgesi ile eşleştirebileceğiniz için mükemmel bir seçimdir.

kot ile tesettür

Sokak Stili Tesettür

Mevcut trend, şapkaları başörtüsü ile eşleştirmeyi içeriyor. Doğru. Örneğin bere başörtüsü ile verimli bir şekilde eşleştirilir.

Tesettürde Kış Giyim

Sadece şık değil, aynı zamanda size de muhteşem görünecek bu mükemmel seyahat kıyafeti ile sıcak ve kalın. Soğuk iklimlerde seyahat ederken gömleğinizi kot pantolonun içine sokun ve uzun, dökümlü bir hırka katmanı ekleyin. Koyu mavi bir başörtüsü, şüphesiz herhangi bir açık mavi kot pantolonla harika görünecektir.

Kolej Kıyafetleriyle Başörtüsü

Mavi kot pantolonlu mavi bir gömlek ve başörtüsü harika görünmekle birlikte, mavinin doğru tonlarını seçtiğinizden emin olun. Altın kolye gibi bazı ifade takıları ekleyerek renklerle oynamayı deneyin. Makyajınız için mavi bir rimel veya göz kalemi kullanarak gözlere bir miktar mavi ekleyin. Görünümü ten renkli bir rujla tamamlayın.

Sade Tesettür İşlemeli Kot Pantolon

Size en uygun olanı denemek ve ölçmektir. İşlemeli kot pantolon ve boğazlı kazak ve buna uygun sağlam bir başörtüsü giyebilirsiniz.

Etiketler : , ,