Kot İle Tesettür Giyim Nasıl Olmalı?

Genel kategorisine 27 Ekim, 2020 tarihinde eklendi.

İslam’da başörtüsünün zorunlu olduğunu biliyoruz, bu nedenle her zaman geleneksel kıyafetinizle başörtüsü kullanıyorsunuz. Bugün burada şık ve güzel bir görünüm için başörtüsü takmanın en iyi yollarını kot pantolonla tartışacağız. Kotlu tesettür giyim, modern Müslüman kadınların sembolüdür. Evet, harika bir görünüm elde etmek için diğer kıyafetler için şık ve farklı görünebilir. Bu makalede kotlu tesettür giyim hakkında ipuçları ve nasıl kombinleyeceğiniz hakkında bilgiler aktaracağız.

Kotlu Tesettür Giyim Nasıl Olmalı?

Kot ile Tesettür giymek için pek çok seçeneğimiz olduğunu biliyoruz. Tamamen kadınların ne tür başörtüsü ve kot pantolonlardan hoşlandığına bağlı. Günlük rutin hayatınız için sandaletlerle, topuklu ayakkabılarla veya mokasenlerle kot pantolon giyebilirsiniz. Ayrıca günlük mükemmel görünümünüz için uzun üst ile skinny jean pantolonların en iyi kombinasyonlarını yapabilirsiniz. Dahası, uzun çizmeli bir başörtüsü takmaktansa sokak stillerinin görünmesini istiyorsanız ve en sıcak görünümü elde edin. Ya da mükemmel bir görünüm için başörtüsünü yırtık kot pantolonlarla giyebilirsin.

kotlu tesettür

Renkli Başörtüleri Kullanın

En son trendler, kot tarzınıza göre güzel, cesur renkli bir başörtüsü seçmeniz için size ilham veriyor. Piyasada çok sayıda baskılı tesettür stili olduğunu biliyoruz. Eski moda olmaya çalışmayın, bugünlerde her zaman güzel ve modaya uygun yeni tasarımlar edinin. Bu makalenin sonunda en iyi fikirleri bulun, basit giyimi sürdürmekten ve muhteşem bir görünüm elde etmekten keyif alacağınızı umuyoruz.

Beyaz Üst ve Kot Pantolon ile En İyi Tesettür Rengi

Tesettürlü beyaz bir üst giyerken, üzerinde beyaz bir renk olan çiçek desenli şık bir başörtüsü takabilirsiniz. Ya da ten rengi katı başörtülerden herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Skinny Jeans ile Tesettür Giymek

Skinny jean pantolon giyerken, istediğiniz mütevazı görünüm için daha uzun bir gömlek veya tunik tercih etmeniz önerilir. Asimetrik etnik bir gömlek de işe yarayabilir ve başörtüsü rengini gömlekle eşleştirebilirsiniz.

Etiketler : , ,