Kıyafetlerinizle Gri Başörtüsü Nasıl Giyilir?

Eşarp kategorisine 7 Ekim, 2020 tarihinde eklendi.

Gri başörtüsü veya eşarp giymeniz için size ilham verecek başörtüsü kıyafetleri arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Bir çok kadın bunu giyip solgun görünmesine neden olur, ancak sizin kıyafet seçiminiz bunu farklı kılabilir. Bu yüzden bugün size yazlık kıyafetlerinizle gri bir başörtüsü nasıl giyip şekillendireceğinizi gösteriyoruz.

Gri Tesettür ve Beyaz Gömlek

Gri bir başörtüsü takmanın en basit ve kolay yolunun beyaz gömlek veya üst ile giymek olduğunu biliyor muydunuz? Grinin tonu ne olursa olsun, ister açık ister koyu ton, beyaz gömlekle işe yarayacaktır.

Parlak Renkli Gri Tesettür

Daha canlı, parlak bir görünüm istiyorsanız rengarenk bir kıyafetle denemenizi tavsiye ederiz. Kırmızı, sarı veya pembe ile giyebilirsiniz. Yine de malzemeleri ve dokuları değiştirmeye çalışın. Örneğin, keten bir üst veya hırka giyiyorsanız, gri şifon bir başörtüsü seçin. Pamuklu bir üst giyerseniz şifon, saten veya ipek başörtüsü takabilirsiniz.

gri başörtüsü

Tek Renkli Gri Tesettür Kıyafet

Tek renkli görünümleri seviyorsanız, bunlar bir sonraki favori kıyafetleriniz olacak. Tamamen gri bir kıyafet giyebilir ve çok şık görünebilirsiniz. Gri başörtüsü, gri elbise, abaya veya gömlek ve etekle giymeyi deneyin. Diğer parçadan çok biraz daha açık veya daha koyu tonda olan bir başörtüsü için giydiğinizde daha da havalı görünürsünüz. Ayrıca böyle bir görünüm, bir akşam görünümü için harika olur.

Pastel ve Açık Desenli Gri Tesettür

Bazı insanlar siyah beyaz giymeyi sevmezler ama aynı zamanda gerçekten parlak renkler giymeyi de sevmezler. Tarzınız buysa, yumuşak pastel renkleri deneyebilirsiniz. Koyu gri tesettürlü pastel mavi bir elbise giyebilirsiniz. Gri bir başörtüsü ile bej ve kahverengi gibi açık tonları da şekillendirebilir, tonları beyaz bir üst ve kot pantolonla dengeleyebilirsiniz.

Etiketler : , ,