Kışlık Tesettür Mont Modelleri

Ceket kategorisine 19 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Kışlık Tesettür montları çıkarma zamanı geldi. Ya da belki bu yıl yenisine almayı düşünüyorsunuz. Sıcak bir yünlü palto, güzel bir parke ve modaya uygun bir trençkot arasından seçim yapabileceğiniz birçok tasarım var. Mükemmel kışlık paltoyu bulmak ve satın almak için biraz yardıma ve ilhama ihtiyacınız olabilir. Doğru paltoyu bulduğunuzda, çoğumuz aynı kış ceketi birkaç kış giymek için uygun olacağımızdan, birkaç kış tekrar aramanıza gerek kalmayacaktır. Mükemmel kışlık Tesettür mont sizi sadece sıcak tutmakla kalmamalı, aynı zamanda güzel görünmeli, bu yüzden başörtüsü ile şık bir kışlık Tesettür mont görünümü hakkında ilham almak ve fikir edinmek için okumaya devam edin.

Size Uygun Ve Size Uyan Bir Palto Stili Ve Kesim Seçin

Ceketin uzunluğunu, yani maksimum uzunluğu veya diz uzunluğunu düşünün. Kısa biriyseniz, içinde boğulmuş hissedeceğiniz uzun bir palto satın almanın bir anlamı yok. Kalite sizin için önemliyse etiketleri okuyun. Örneğin, yün bir palto arıyorsanız, yüzde kaç yün olduğunu görmek için etiketi okuyun. Ayrıca yeni bir palto satın alırken, altına başka katmanlar giymeniz için yeterince bol olduğundan emin olun, bazen bazı katlar kolların etrafına çok oturur ve bu da altına katman giymeyi rahatsız eder.

tesettür mont

Tesettür kış için çok ideal, sadece Allah’ın emirlerine uymakla kalmıyor, sıcacık da kalacaksınız. Uyumlu bir kışlık montla üst üste giydirerek şık ve trend görüneceksiniz. Kışlık montunuza mükemmel bir şekilde uyan veya tamamlayıcı bir renk olan bir başörtüsü giyin.

Farklı Başörtüsü Deneyin

Kışlık montunuzla farklı şık görünümler elde etmek için farklı başörtüsü deneyin. Tesettürünüzde şık görünümler oluşturmak için farklı kumaşlar ve dokular kullanın. Ekstra sıcaklık için, boyun çevresine şık bir şekilde bağlanmış Kaşmir ve saf yün atkıları kullanın.

Etiketler : , ,