Kışlık Tesettür Giyim Önerileri

Kış Modelleri kategorisine 18 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Her ne kadar kışın şık görünmek isteseniz de, bunun mümkün olmadığını düşünebilirsiniz. Sinir bozucu ama pes etmeyin! Kış aylarında şık kalabilmek için biraz daha fazla düşünmek ve çaba sarf etmek gerekse de, alıştıktan sonra bunu başarmak çok mümkün ve kolaydır. Öyleyse, gerçekten mükemmel bir soğuk hava stilini yakalamak istiyorsanız, o eski örme kazakları şimdiden atın ve makaleye okuyun! İşte kışlık tesettür giyim önerileri;

Sağlam ve Şık Bir Kışlık Cekete Yatırım Yapın

Kışlık tesettür giyim seçmeden önce manken yerine size yakışanı seçin. Ayrıca, bölgenizin hava durumuna uygun bir ceket aldığınızdan emin olun. Örneğin, Ankara’da yaşayan birinin Adana’da yaşayan bir kişiye göre daha ağır bir paltoya ihtiyacı olacaktır. Nötr bir renk en iyisidir, çünkü nötrler ultra giyilebilirdir ve şık görünmenizi sağlar. Siyah, gri ve kahverengi gibi renkler gerçekten yenilmez. Beyazı, yalnızca ceketin lekesiz kalmasını sağlamak için çaba sarf etmeye istekliysen seç. Beyaz, ilk satın aldığınızda harika görünse de, kara karşı güzel bir kontrastı yoktur ve rengin bu kadar kolay topladığı kir, sizi ve tarzınızı sıkıcı ve pis gösterir.

kışlık tesettür giyim

Bir Fular Ekleyin

Özellikle rüzgarlı günler, sizi kış unsurlarından koruyacak şekilde giyinmezseniz, üç çift uzun iç çamaşırı ve yünlü çorap giymenizi dileyecektir. Kendinizi korumanın ve modaya uygun görünmesini sağlamanın bir yolu bir fular kullanmaktır. Sadece oldukça ucuz olmakla kalmazlar, çeşitli kumaşlarda, renklerde ve stillerde satın alınabilir. Eşarp ile kişiliğinizi gösterebilir ve vücut ısınızı ceketinizde tutabilirsiniz.

Eldiven Giyin

Hiçbir şey kuru, çatlamış ellerden daha az şık olamaz; eldiven giymezseniz tam olarak sahip olacağınız şey budur! Açıkçası, eldiven veya aşırı kalın eldivenler daha sıcak olur, ancak ince, modern eldivenler daha şıktır. Maksimum rahatlık için kıyafetinize ve hava durumuna uygun mükemmel bir ortam bulun. Eldivenleriniz ya şapkanızla ya da atkınızla eşleşmeli ya da dış giyiminizin renk şemasına bir şekilde uymalıdır.

Etek veya Elbise Giydiğinizde Tayt ve Termal Tayt Giyin

Kadınlar çıplak bacaklı olmak yerine eteklerinin veya elbiselerinin altına tayt veya tozluk giymeyi düşünmelidir.

Etiketler : , ,