Kısa Boylu Tesettürlü Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Günlük Giyim kategorisine 16 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Önceki dönemlerde başörtüsü, vücudun bazı kısımlarını örtmek için kullanılan peçe veya bez parçası olarak biliniyordu, ancak şimdi amaç modaya dönüştü. Modern dünyada birçok tesettür biçiminin tanıtıldığını görüyoruz. Sizi daha uzun gösterebilecek başörtüsü kıyafetleri arıyorsunuz, değil mi? Daha uzun görünmek için kısa boylu tesettürlü kadınlar nasıl giyinmeli konusuna geçmeden önce, bu ipuçlarını ve püf noktalarını hızlı bir şekilde gözden geçirmeniz gerekir. Kısa boylu tesettürlü kadınlar giyinmeden önce bu püf noktalara dikkat etmelidir.

  • Belinizi saran yüksek belli elbiseler tercih edin.
  • İçinde boğuluyormuşsunuz gibi görünmeni sağlayan bol elbiselerden kaçının.
  • Bacaklarınızı daha uzun gösterdikleri için daha kısa üstleri tercih edin.
  • Boyunuzu artırmak için altınızın üstüne düşen blazer ve hırkalar giyin.
  • Bacaklarınızı daha belirgin hale getirdikleri için kemerleri kullanın.
  • Boyun bölgenizi serbest bırakacak türbanlı veya düğümlü başörtüsü takın.

Çizgili Kıyafetli Tesettür

Çizgili kıyafetler, doğal olarak daha uzun görünmenizi sağlayan zayıflama etkisi sağladığı için kısa olan kızlar için en iyisidir. Düzgün ve şık bir görünüm için çizgili gömleğinizi ve özel dikim pantolonunuzu ipek kumaştan tesettür ile eşleştirin. Yumuşaklığı, hafifliği ve her zamankinden daha ince parlaklığı ile resmi ve günlük zamanlarda kullanabilirsiniz.

Blazer Kullanımı

Kısa boyluysanız, iyi kullanılmış blazerler ve uzun paltolar yardımcı olacaktır. Bunları tişörtlerin, kazakların üzerine veya hatta bağımsız bir parça olarak giyebilirsiniz. Bir blazer, sezonun sahip olması gereken ekoseyle oynamanın harika bir yoludur. Tesettür için benzer renkte şifon şal kullanabilirsiniz. Son dokunuşlar için çapraz çanta ve çizmelerinizden birini ekleyin. Gitmeye hazırsınız!

kısa boylu tesettürlü kadınlar

Yüksek Bel Pantolonlu Tesettür

Aslında olduğunuzdan daha uzun görünmek için başörtüsü kıyafetlerinizi yüksek bel pantolon ve topuklu giyin. Ekose renkli kıyafetleri tercih ediyorsanız, çiçek veya baskılı başörtüsü takmaktan çekinmeyin.

Etiketler : , ,