Kış Başörtüsü Modelleri 2020

Eşarp kategorisine 2 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Bir başörtüsü rengi bir kıyafeti güçlendirebilir veya geri çekebilir. Her şey sizin seçiminiz ile ilgili! Moda çok hızlı ilerlediğinden, mevsimler başörtülerinizi nasıl sardığınızdan başlayarak, hava ve mevsim trendlerine uygun renk ve kumaşlara kadar başörtüsü stilinizle ilgili her şeyi etkileme eğilimindedir. Kış başörtüsü modelleri en şık nasıl sahip olunacağına dair ipuçlarını hazırladık.

Hayvan Baskılar

Kış başörtüsü modelleri arasında Leopar gibi hayvan baskıları olan giysilerin yeniden modaya güçlü bir şekilde geri döndüğünü fark etmiş olabilirsiniz. Eşarplar da aynı eğilimde. Bu nedenle, farklı hayvan baskılı başörtüleri alışveriş mağazaları arasında geniş bir alana yayılmıştır ve size uygun olanı kolayca seçebilirsiniz.

Renkleri Patlatmak

Pek çok kadının düşündüğünün aksine, canlı renkler aslında bu sonbaharda çok var. Sonbahar ve kış kıyafetlerinin soluk veya donuk renklerde olması gerektiğini kim söyledi? Parlak sarı ve kırmızı gibi renkler, özellikle başörtüsü söz konusu olduğunda, bu sonbahar / kış 2020’de trend olan bir numara renkler arasında.

kış başörtüsü modelleri

Çizgili

Evet, çizgili başörtüsü, yaz bitmiş olsa bile burada devam eden bir trend. Zaten geçen yazdan kalan bir tane varsa, onu sonbahar kıyafetlerinizde giymeye devam edin! Henüz bir tane almadıysanız, endişelenmeyin, herhangi bir eşarp dükkanında kolayca bir tane bulacaksınız.

60’lar Stili

Büyükannenizin gardırobu, bu tarz için alışveriş yapacağınız yerdir! Evet, muhtemelen her zaman işe yaramadığını düşündüğünüz vintage baskılara sahip kare şeklindeki saten atkılarının sahibidir. Peki, onları şimdi bulursan, onlar hazinedir! Bu eşarplar, başörtüsü için 2020 sonbahar / kış için en iyi başörtüsü trendlerinde, bu yüzden büyükannenize onları atmasını önlemek için acele edin!

Puantiyeli

Puantiyeli başörtüsü geçen yıldan beri tesettür modasının tahtında olmaya devam ediyor. Hala popüler, o yüzden bir tane sahip olduğunuza emin olun.

Etiketler : , ,