Kimono Tesettür Kombinleri

Günlük Giyim kategorisine 10 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Hepimiz gardırobumuzla o anı yaşadık. Önünüze düzgünce asılan kıyafet sıralarına şaşkınlıkla bakıyorsunuz ve o gün giymeyi seveceğiniz tek bir kıyafet bulamıyorsunuz. Daha önce böyle hissettiyseniz, bunun ne kadar sinir bozucu olabileceğini bilirsiniz. Bazen ihtiyacınız olan tek şey biraz farklı olan bir eşyadır. Bir kimono tesettür zahmetsizce şık, uyarlanabilir ve canlıdır ve zarif bir alçakgönüllülüğü korurken – bu da onu zirveye çıkmadan tarzınızı değiştirmek istediğiniz günler için mükemmel kılar. Hiç bir kimono ile karşılaşmadıysanız veya nasıl giyeceğinizden emin değilseniz, o zaman şanslısınız demektir. Bugün sizi kimono tesettür kombin rehberimizi sunuyoruz.

Kimono Nedir?

Kimono, Uzak Doğu’da ve özellikle Japonya’da 8. yüzyıl boyunca ve günümüze kadar popüler olan geleneksel bir Japon giysisidir. Kelimenin kendisi iki kısımdan türetilmiştir: ki (aşınma) ve mono (nesne). Japon kültürünün değerli bir yönü olan standart kimono, düğünler, cenazeler, dini törenler ve günlük görevler gibi farklı durumlar ve ortamlar için giyilen çeşitli türler halinde geliştirildi.

Kimononun Altına Ne Giyinmeli?

Bir kimono beraberinde sofistike bir hava getiriyor. Bir kimono’nun formalitesi, altındaki farklı katmanlarla birleştirilerek hızlı bir şekilde artırılabilir veya azaltılabilir.

Bir derse gitmek, şehirde alışveriş yapmak veya bir kahve içmek için arkadaşlarla buluşmak gibi gündelik durumlar için, hafif bir kimono ile bir kot pantolon ve nötr bir üst eşleştirme, hem rahat hem de duruma uygun tonlu bir görünüm sunacaktır.

kimono tesettür

Bir restoranda akşam yemeği veya işe gitme gibi biraz daha resmi ortamlar için, bir çift pantolon, beyaz bir üst ve topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Çok özel günler için, beyaz iç astarlı elbisemizle kendinizi güvende hissedin. İç astarlı elbiselerimiz, hangi kimonoyu seçerseniz seçin, farklı renklerde de mevcuttur.

Hangi Renkleri Seçmeli

Kışa girerken, siyahlar, griler, kahverengiler ve haki’den oluşan daha koyu bir renkler giyebilirsiniz. Bu renkler son derece uyarlanabilirdir ve bu nedenle önümüzdeki sezon için temel bir kimono seti oluşturmak istiyorsanız harika seçimler yapın.

Etiketler : , ,