Kayra Trençkot Modelleri

Kış Modelleri kategorisine 28 Ekim, 2019 tarihinde eklendi.

Kayra her zaman için tesettürlü bayanların gözünde ayrı bir yere sahip olmuştur. Birçok tesettürlü bayan alışveriş yapacakları zaman ilk olarak Kayra mağazalarına uğrar ve buradaki modelleri incelerler. Eğer ki Kayra’da aradıklarını bulamazlarsa bu sefer alternatif markaların ürünlerine yönelirler ki, çoğu zaman alternatif markaları incelemeye gerek dahi kalmaz.

Çünkü Kayra siz tesettürlü hanımların ihtiyaçlarını çok iyi bir şekilde tespit edip bu tespitler ışığında çalışmalarını yürütür ve dönemsel bazda en çok arzu edilen modelleri vitrinlerine yerleştirerek sizler için önemli bir hizmetin altına imzasını atar. Zaten bu yüzden de sizlerin gözünde ayrı bir yere sahiptir.

Fuşya Kayra Trençkot Modelleri

Fuşya Kayra Trençkot Modelleri

Kayra trençkot modelleri ciddi manada geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Akla gelebilecek her türlü trençkotu bulmak mümkün oluyor ve bu ürünler arasında ilginin büyük bir bölümünü kemer detaylı modeller çekiyor. Burada kemerler işlevsel özelliklerinden ziyade dekoratif özellikleri dikkate alınarak üretildiği izlenimi oluşurken gerçekten de çok başarılı sonuçlar alındığını aklınızdan çıkartmamalısınız.

Kayra trençkot modelleri arasında yer alan yaka kısmında ufak boncuk süslemeleri bulunan nar çiçeği ya da fuşya gibi renklere sahip trençkotlar son döneme damgasını vurdu diyebiliriz. Görüntü itibariyle çok iddialı olan bu modelleri kendine güveni yüksek olan tesettürlü bayanlara önerebiliriz.

Son dönemde birçok bayan kombinlerine trençkotları dahil etmeye başladı. Özellikle havaların hala çok ısınmadığı ve özellikle akşam vakti soğuk bir ortamın oluştuğu şu günlerde trençkotlar son derece mantıklı bir seçim haline geliyor.

Tesettürlü bayanlar için de durum çok farklı değil. Bu sezonun sokak modasında tesettürlü bayanların da trençkotları fazlasıyla kullandıklarına şahit oluyoruz. Söz konusu trençkotlar olduğunda da akla ilk olarak Kayra geliyor. Kayra’nın bu sene için tasarladığı trençkotlar görsel açıdan son derece başarılı. Görsellik kadar kalitenin de ön planda tutulduğu ürünlerin kombinlere farklı bir hava kattığını söylemekte fayda var.

Zarif Kayra Tunik Modelleri

Zarif Kayra Tunik Modelleri

Kayra trençkot modelleri farklı renklerde ürünler bulabileceğiniz bir koleksiyona sahip. Özellikle lacivert renkli ürünler şu sıralar oldukça popüler. Kolay kombinlenebilen bir ürün olması sebebiyle tercih edilen lacivert renkli trençkotların görsellik açısından da güzel bir ürün olduğunu unutmamakta fayda var.

Tercihini açık renklerden yana yapacaklar için ise tavsiyemiz beyaz ya da ekru gibi renklere yönelmek. Hele ki güneşli havalarda giyeceğiniz trençkotların açık tonlarda olmasının sizin için önemli bir avantaj olduğunu söyleyebiliriz.

Düğmeli Kap Kayra Sonbahar Koleksiyonu

Düğmeli Kap Kayra Sonbahar Koleksiyonu

Kayra trençkot modelleri dantelli ürünleriyle de güzel alternatifler sunuyor. Pudra rengi dantelli trençkotların şok zarif ve şirin bir görüntüsü var. Özellikle gündelik yaşam için sözünü ettiğimiz tarzdaki ürünlerin çok güzel bir tercih olduğunu unutmamalısınız.