Kayra Sonbahar Koleksiyonu

Genel kategorisine 5 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim dendiğinde akla ilk gelen markalardan bir tanesidir Kayra. Ciddi manada başarılı bir grafiğe sahip olduklarını söylemek mümkündür ve bayanların Kayra’ya olan ilgisinin giderek arttığını da söyleyebiliriz. Tesettür giyimin en prestijli markaları arasında gösterilen ve bayanların isteklerine çok iyi şekilde cevap verebilen böyle bir markanın varlığı ise bayanların ciddi manada işini kolaylaştırıyor. Eskiden bayanların giyecekleri kıyafetleri bulmak noktasında yaşadığı sıkıntıları hatırladığımızda günümüzdeki durum çok daha iyi bir seviyede diyebiliyoruz. Sonbahar dönemi içinde bu durumun geçerli olduğunu unutmamalısınız. Çünkü Kayra sonbahar içinde ürünlerini piyasaya çıkartmaya başlamış durumda.

Yarasa Kollu Kayra 2018 Sonbahar Koleksiyonu

Yarasa Kollu Kayra Sonbahar Koleksiyonu

Kayra 2018 sonbahar koleksiyonu içinde en çok dikkat çeken ürünlerden bir tanesi ise yarasa kol bluzlardır. Yarasa kol detayı son dönemde giderek popüler hale geldi ve sokak modasında da sıklıkla kullanıldığına şahit olabiliyoruz. Yasara kol detaylı ürünlerin görsel açıdan çok daha şık bir görüntünün oluşmasına imkan sağladığını da söylememiz mümkündür. Yarasa kol ürünlerde ağırlıklı olarak koyu tonları tercih etmek en mantıklısı olacaktır. Bu sayede ürünün kalitesi ve detayları daha da ön plana çıkabiliyor.

Kayra 2018 sonbahar koleksiyonu arasında yer alan bir diğer ürün ise taş süslemeli tuniklerdir. tunik kullanımı tesettürlü bayanlar arasında oldukça yaygın ve taş detaylar sayesinde çok daha başarılı sonuçlar elde edilebiliyor.