Kayra 2018 Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 31 Aralık, 2017 tarihinde eklendi.

Tunikler tesettürlü bayanlar tarafından en çok kullanılan kıyafet olarak bilinir. Bu yargı son derece doğrudur ve tesettürlü bayanların tunik modellerine olan ilgisi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bunun sebebi ise tuniklerin hem şık görünmesi hem de son derece rahat olmasıdır. Gündelik yaşamın hareketliliği içerisinde rahat elbiseler giymek oldukça önemli bir ayrıntı ise eğer, bunun şıklıkla birlikte suna bilmek apayrı bir sanattır. Tunik ise bu sanatın işlenebileceği bir tuval görevi görmektedir.

Vizon Kayra Tunik Modelleri

Vizon Kayra Tunik Modelleri

Kayra 2018 tunik modelleri son derece hoş kesimleri ile dikkat çekiyor. Hemen her modelin kendine has bir havası mevcut durumda. Bu hava ise kesimler ve kesimlere uygun olarak seçilen renklerle mümkün oluyor. Özellikle köşeli kesimlere sahip modellerde toprak tonları çok iyi sonuç veriyor. Bu sayede daha sade bir görüntü elde ediliyor fakat aynı zamanda şıklıktan da herhangi bir ödün verilmemiş oluyor. Bunun yanı sıra desenli modellerden de bahsetmemiş gerekiyor. Açık tonlarda fon görevi gören renklerin üzerine daha koyu renklerde desenlerin işlenmesi ise oldukça iyi sonuçlar elde edilebiliyor. Örnek olarak beyaz üzerine koyu yeşil desenlerin nasıl durduğunu görünce sizlerde çok şaşıracaksınız.

Kayra 2018 tunik modelleri arasında renk olarak bir ayrımdan bahsetmek neredeyse imkansız gibi görünüyor. Her rengin kullanıldığı tunikler sayesinde, herkesin zevkine göre bir model bulmak daha kolay hale geliyor.  

Etiketler : ,