Kayra Sonbahar Koleksiyonu

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 25 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Kayra son olarak sonbahar dönemi için tasarladığı koleksiyon ile karşımıza çıktı ve şimdiden birçok otoritenin onayını almayı başardı. Birbirinden şık modeller üreten marka, sonbahar döneminde adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

Kiremit Rengi Kap Kayra 2018 Sonbahar Koleksiyonu

Kiremit Rengi Kap Kayra Sonbahar Koleksiyonu

Kayra sonbahar koleksiyonu ağırlıklı olarak tuniklerden oluşuyor diyebiliriz. Kayra’nın koleksiyonu içerisinde yer alan tuniklerde ise en fazla ilgi çeken model kuşkusuz rengarenk görüntüye sahip olan triko tunikler. Triko tunikler bu sonbahar döneminde çok fazla kişinin tercih edeceği bir model olarak görünüyor. Rahat olması sayesinde gündelik yaşamda işinizi kolaylaştıracağını düşündüğümüz triko tuniklerde arzu ederseniz düz, sade ürünlere de yönelebilirsiniz. Bunun yanı sıra Kayra’nın yeleklerinin de sokak modasının vazgeçilmezlerinden birisi olacağını söylemek mümkün. Özellikle de püskül detaylı yelekler şimdiden kullanılmaya başladı ve kombinine hareketlilik kazandırmak isteyenler için ilk tercihlerden birisi olacaktır diye düşünüyoruz.

Kayra sonbahar koleksiyonu içerisinde yer alan kaplar ise sade yapısıyla dikkatleri çekiyor. Düğme detaylı modeller şu sıralar birçok kişinin ilk tercihi konumunda olmakla birlikte kullanılan kiremit rengi de arzu ettiğiniz şıklığı fazlasıyla sağlayacaktır diyebiliriz. Bunun yanı sıra söz konusu pardesüler olduğunda da Kayra’nın kalitesini tercih edecekler için açık renkli ürünlerin en doğru tercih olacağını söylemek mümkün oluyor. Sonbahar döneminde bej rengi pardesüler için en doğru tercihlerden birisi konumunda.