Kayra Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 29 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür elbiseler dendiğinde aklınıza ilk olarak hangi marka geliyor? Muhtemelen bir çoğunuz Kayra ismini söylemişsinizdir ki bu nokta da çokta haklısınız. Tesettür elbiseler alanında en başarılı isimlerden birisi olan Kayra, 2018’te de son derece başarılı bir koleksiyona sahip.

Mor Kayra 2018 Elbise Modelleri

Mor Kayra Elbise Modelleri

Kayra elbise modelleri kaliteli bir ürün grubundan oluşuyor. Söz konusu tesettür elbise olduğunda Kayra bu alanda oldukça başarılı bir isim ve her sene de birbirinden şık ürünlerle karşımıza çıkmayı başarıyor. Bu sene daha çok sadeliğin ön plana çıkartıldığı koleksiyon içerisinde en çok beğenilen model çizgi detayları bulunan pudra rengi elbiseler oluyor. Son derece zarif bir görüntüye sahip olan bu elbise gündelik yaşam için ideal bir görüntüye sahip. Alternatif arayanlar için ise önerimiz mint rengi ya da yavruağzı elbiseler olacak. Bu iki renkte 2018 senesi içinde çok fazla tercih edilmeye başlandı ve ilerleyen günlerde de popülerliğini arttıracakmış gibi görünüyor.

Kayra elbise modelleri içinde yer alan renkli elbiseler de sizler için güzel bir alternatif oluşturuyor. Yarasa kol detaylı renkli elbiseler yaz trendlerini yakalamak isteyenlerin ilk tercihi olacaktır. Bunun yanı sıra mor renkli elbiselerinde göz ardı edilmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Üstü mor,  etek kısmı ise siyah renkte dizayn edilen elbiselerin çok kullanışlı ve iddialı olduğunu belirtmekte fayda var. İşlemeli elbiseler ise işin içine biraz daha gösteriş katmak isteyenler için en güzel seçenek konumunda. Elbiselerin yan kısmında kullanılan işleme detayı size arzu ettiğiniz şıklığı fazlasıyla sağlayacaktır.