Kayra 2018 Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 14 Mart, 2018 tarihinde eklendi.

   Etrafınızdaki tesettürlü hanımların yaptıkları kombinlere biraz olsun göz atarsanız eğer, bluzların ne kadar çok tercih edildiğine daha net şahit olabilirsiniz. Son yıllarda sektörün eskimeyen ve modası geçmeyen yegane parçası haline gelen bluzlar, kaliteli markalar sayesinde çok daha işlevsel bir hal aldı diyebiliriz. Birçok markanın özel olarak koleksiyonlar ürettiği bluzlar konusunda belki de en tecrübeli isimlerden birisi olarak kabul edilen Kayra, yeni yılda da kalitesini ortaya koyuyor. Yeni yıl için tasarladığı bluz modelleri ile tesettürlü bayanların beğenisini kazanan Kayra, bu alanda çıtayı gerçektende yukarıya çekiyor diyebiliriz.

Dik Yaka Vişne Kayra 2018 Bluz Modelleri

Dik Yaka Vişne Kayra 2018 Bluz Modelleri

Kayra 2018 bluz modelleri ne fazla şaşalı ne de istediğiniz şıklıktan uzak modeller ile dikkat çekiyor. Kısacası tam kararında bir görsellik ile sizlere sunulan bluz modellerini incelemenizde fayda var. İlk olarak dikkatleri üzerine çeken model fırfır detayları kullanılarak üretilen bluzlar olacaktır. Fırfır detayları size çok daha hareketli bir görünüm kazandıracağı gibi sıradanlıktan da uzaklaşmanızı kolaylaştırıyor. Eğer ki gerçekten kaliteli bir bluz arıyorsanız fırfır detaylarını göz ardı etmemenizi tavsiye edebiliriz.

Kayra 2018 bluz modelleri dik yakalı ürünlerinde sıklıkla karşımıza çıkacağı bir koleksiyondan oluşuyor. Dik yaka detayı geçtiğimiz sene çok popülerdi ve yeni yılda da popülerliğini koruyacak gibi görünüyor. Bu tarz bluzlarda renk tercihinizi vişne, fuşya ve kırmızı gibi dikkat çekici tonlardan yana kullanmanızı tavsiye ediyoruz.