Kaftan Modelleri 2020

Günlük Giyim kategorisine 20 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Eşleşen başörtüsü ile muhteşem görünen İslami kıyafet gardırobunuza dahil edilecek ürünlerden biri kaftanlardır. Kaftan modelleri 2020 kullanılan stil ve malzemeye bağlı olarak günlük veya özel günler için ve hatta isterseniz ofis kıyafetleri için bile kullanabilirsiniz.

Kaftanı kim sevmez? Evin içinde veya dışında giyebileceğiniz en rahat mütevazı kıyafetlerden biridir. Kaftan, Farsça bir erkeğin önden düğmeli, tam kollu, ayak bileklerine kadar uzanan ve bir kuşakla giyilen pamuklu veya ipek pelerini anlamına gelir. Ama artık kaftan kadınlar arasında daha popüler. Kaftan modelleri 2020, orijinal tarzından çeşitli modaya dönüşmüştür.

Fas Kaftanları

Fas’ta kaftanlar, partiler ve düğünler için uygun olan aşağıdaki resimler gibi, gündelikten özenle resmiyete göre tasarlanmıştır. Bunlar gelin için uygundur.

Kaftan modelleri 2020

Beyaz Saten Kaftan

Beyaz saten kaftan etrafına sarılan dantel duvak, İslami gelinliğin görünümünü tamamlayacak. Bu tür özenli ve güzel mütevazı gelinliklerle, bir nesil boyunca sürecek.

Batı Afrika Kaftanları

Batı Afrika’da kaftan, Fransızcada boubou adı verilen bir kazak kaftandır. Orada kaftanlar hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilir. Kaftanın dişi versiyonuna kaftan veya boubou, erkek kaftan ise Senegalli kaftan olarak adlandırılır.

Kaftan rahat, zarif ve en önemlisi müslüman giyim için mütevazidir. Çoğu kaftan tasarımı, odak noktasını belden uzaklaştırır. Her yaşa ve vücut ölçüsüne uygun rahatlığı ve çok yönlülüğü nedeniyle en popüler İslami giyim ve mütevazı giysilerden biridir. Tarzını korumak için modaya uygun mücevherler ve modaya uygun deri çantalar ile kombinlenebilir.

Kısa Kaftan

Tesettür kıyafetleri arasında favori giysilerden olan kısa kaftan da var. Uzun kaftan gibi, gündelik ve resmi olarak da giyilebilir. Kısa kaftan, uygun özel pantolonlar ve kapalı burunlu orta yüksek topuklu ayakkabılar ile eşleştirdiğinizde ofis giyimi için mükemmel olabilir.

Etiketler : , ,