Kadınlara Özel 10 Plaj ve Giriş Ücretleri

Genel kategorisine 29 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte birçok kişi tatil planı hazırlamaya başlamıştır. Özellikle İstanbul’da hayatın yoğun temposundan ve stresinden bunalan birçok kişi şimdiden denizin hayalini kurmaya başlamıştır.

İstanbul’un yoğun yaşam standartlarında çalışan kadınlarda sadece kendilerinin olacağı özel bir plajın hayalini kurmaktadır. Peki, kadınlara özel plaj var mı? Sizlere bu yazımızda Kadınlara Özel 10 Plaj ve Giriş Ücretleri konusundan bahsedeceğiz.

Güneşin yüzünü göstermesi ve havaların ısınması ile birlikte pek çok kişi denizin ve sıcak sahillerin hayalini kurmaktadır. Özellikle kadınlar kendilerine özel olarak kullanabilecekleri plajları tercih etmekte ve şimdiden rezervasyon yaptırmaya başlamıştır. Kadınlara özel plajlar kısıtlı olsa da birçok işletme bünyesinde oluşturduğu alanlar ile birlikte bu konuda da hizmet vermektedir.

İçerisinde birçok unsuru barındıran bu plajlar sizlerin eğlenceli ve güzel bir şekilde tatil yapmanıza olanak sağlamıştır. Ayrıca yapılan aktiviteler ve etkinlikler ile birlikte keyifli bir vakit geçirmenizi hedeflemektedir. Bu yazımızda kadınlara özel alanları ve kullanabileceği plajları detaylı olarak anlatmaya çalışacağız. Fakat bu plajları tercih etmeden önce yine telefonla iletişim kurarak bilgi almanız sizlerin faydasına olacaktır.

İstanbul’da Kadınlara Özel Plaj

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte pek çok kadın yoğun iş hayatından ve yaşamın vermiş olduğu stresten kurtulmak için tatil planı yapmaktadır. Hatta bu tatili tüm kadınlar birlikte araştırarak gerçekleştirmek istemektedirler Peki, İstanbul ve çevresinde kadınlara özel plajlar bulunmaktadır.

Bu plajlar sizlerin eğlenceli ve keyifli tatil geçirmeniz için kaçınılmaz bir fırsat sunmaktadır. Sizler için İstanbul’da kadınlara özel plajlar ve diğer şehirlerimizde bulunan plajlar ile giriş ücretlerini ve detaylarını aktaracağız.

Tüm Detayları ile Birlikte Kadınlara Özel Plajlar

Kadınlar son dönemlerde rahat ve eğlenceli bir şekilde tatil yapabilmek amacıyla özel plajları tercih etmektedir. Sadece kadınlara özel olan bu plajlar, aynı zamanda sizlerin eğlenceli ve keyifli vakit geçirebileceğiniz etkinlikleri de içerisinde barındırmaktadır. İstanbul iline de yakın olan işletmeler her sene yerli ve yabancı birçok turistin akınına uğramaktadır. Sizler için Tüm Detayları ile Birlikte Kadınlara Özel Plajlar ve iletişim bilgilerini listeledik;

İşte Kadınlara Özel Plajlar;

1.Serander Çamlıbel Kadınlar Plajı

Maliyet Açısından da oldukça uygun olan bu güzel plaj bünyesinde şezlong, şemsiye ve duş gibi birçok hizmeti de fiyatlarına dahil tutmaktadır. Uygun giriş ücreti, korunaklı yapısı ve güzel yemek seçenekleri ile ön plana çıkan bu plaj aynı zamanda temiz ve hijyenik bir ortama da sahiptir.

Bunun yanı sıra mescit imkanı ve özel plajı ile birlikte çokça tercih edilmektedir. 2018 yılı giriş ücreti 15 TL olarak belirlenen bu güzel plaj 2019 yılında da yaklaşık olarak aynı tutarlarda olması beklenmektedir.

Adresi

Serander Çamlıbel Kadınlar Plajına Yalova Caddesi Aliye Hanım Mahallesi Serander Çambel Tesisleri Esenköy / Çınarcık / Yalova adresinden ulaşabilirsiniz.

2.Sarısu Kadınlar Plajı

Maliyetsiz ve özel bir tatil geçirmek istiyorsanız Sarı su Kadınlar Plajını tercih edebilirsiniz. Antalya ilimizde bulunan Sarısu Kadınlar Plajı, sağlamış olduğu güvenlikle ve sahip olduğu sahil ile oldukça göz kamaştırmaktadır. Bu işletme sağlamış olduğu cankurtaranlar ve temizlik görevlileri ile birlikte hizmet bakımından oldukça iyidir.

Özellikle maliyeti ve işletmesinin güzelliği ile ön plana çıkan Sarısu kadınlar plajı eşsiz güzellikte sahile de sahiptir. Ücretsiz plaja sahip olan bu güzel işletme 2018 yılında 08:00 ile 19:00 saatleri arasında kadınlara hizmet vermektedir. Tatile gitmeden önce işletme ile iletişime geçmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Adresi

Sarısu Kadınlar Plajına Liman Mahallesi, 07130 Konyaaltı / Antalya adresinden ulaşabilirsiniz.

3.Tuzla Belediyesi Halk Plajı

İstanbul ilinde yoğun iş temposundan kurtularak tatilin keyfini çıkarmak isteyen bayanların oldukça uğrak noktası haline gelmiştir. 2018 yılında Çarşamba, Perşembe ve Cuma günlerinde kapılarını bayanlara açan bu işletme şezlong ve şemsiye ücreti olarak 10 TL almaktadır. 2019 yılında da bu günlerin ve ücretlerin bu civarlarda olacağını tahmin etmekteyiz.

Her dönem yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yaban Sarısu Kadınlar Plajı aynı zamanda rahat ve keyifli bir tatil geçirmenize olanak sağlamaktadır. Güzel bir tatil geçirilmesi için tüm detayların ve ayrıntıların düşünüldüğü bu güzel plaj aynı zamanda sahilinin güzelliği de ön plana çıkmaktadır.

Adresi

Tuzla Belediyesi Halk Plajına Postane Mahallesi, Öğüt Sok. 34940 Tuzla/İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

4.Poyrazköy Kadınlar Plajı

Poyrazköy kadınlar plajı, İstanbul ili Beykoz ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul ili merkezine yakın bir yerde kadınlara özel plaj arayanlar için kaçınılmaz bir güzelliğe sahip olan Poyrazköy Kadınlar plajı hemen hemen her sene kapasitesini fazlasıyla doldurmaktadır. Bu güzel plaj 0-6 yaş arasındaki çocuklara ücretsizken 7-9 yaş aralığındaki çocuklardan ise yarım ücret almaktadırlar.

Plaja giriş ücreti ise 5 TL’dir. Poyrazköy kadınlar plajı işletmesi aynı zamanda belirli saatlerdeki servis hizmeti ile birlikte evden alınıp eve bırakma hizmeti de vermektedir. Bu hizmet den faydalanmak istiyorsanız 25 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.

Adresi

Poyrazköy kadınlar plajına Poyrazköy Kadınlar Plajı / Beykoz / İstanbul, 34829 Sultanbeyli/ İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

5.Altınkum Kadınlar Plajı

Sarıyer Rumeli kavağında bulunan Altunkum Kadınlar Plajı, İstanbullu hanımların en çok tercih etmiş olduğu plajlar arasında yer almaktadır. Yalnızca kadınlara ayrılmış olan güzel plajı ile oldukça dikkat çekici bir hal kazanan Altınkum Kadınlar Plajı aynı zamanda aynı zamanda sağlamış olduğu hizmet ile birlikte de takdir toplamayı başarabilmiştir.

Rahat bir şekilde denize girmek ve tatilin keyfini çıkarmak isteyen birçok bayanın tercih etmiş olduğu bu güzel plaj giriş ücreti içinse 10 yaş üstünde bulunanlardan 20 TL ücret almaktadır. Maliyeti ile de oldukça ucuz olan bu özel plaj keyifli bir tatil geçirmeniz için kaçınılmaz bir fırsat sunmaktadır.

Adresi

Altınkum kadınlar plajına Rumeli Kavağı Mahallesi, İskele Cd. No:26, 34450 Sarıyer/İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

6.Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajı

Tekirdağ Marmara Ereğlisi’nde bulunan bu güzel plaj hem şehre yakın olması ile birlikte hem de kadınlara özel olması ile birlikte oldukça dikkat çekmektedir. Her dönem birçok ziyaretçiyi ağırlayan Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajı sağlamış olduğu güzel hizmet ve güvenlikle de ön plana çıkmaktadır.

Bünyesinde kadın can kurtaranlar, mescit, giyinme kabinleri, ve plaj büfesi gibi birçok unsuru barındıran bu güzel işletme yoğun olarak ilgi görmektedir. Plaja girişler ücretsizdir fakat 10 yaş üstü erkek çocuklar plaja alınmamaktadır. Şezlong ve şemsiyeler ise belirli ücret karşılığında verilmektedir.

Adresi

Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajına Marmara Ereğlisi Eski Mezarlık yanı, Tekirdağ adresinden ulaşabilirsiniz.

7.Kerpe Miço Kadınlar Plajı

Kerpe Miço Kadınlar Plajı, Kandıra da bulunan ve doğal güzellikleri ön plana çıkan özel bir plajdır. 2016 yılında hizmete başlayarak günümüze kadar başarılı bir şekilde faaliyette bulunan bu güzel plajı senelik olarak birçok yerli ve yabancı turist ziyaret etmektedir.

Hem maliyet açısından hem de sağlamış olduğu hizmet açısından oldukça ön plana çıkan bu plajda yaklaşık olarak 700 şezlong ve 20 personel bulunmaktadır. Bu ise sağlamış olduğu hizmetin ve gösterilen ilginin ne kadar büyük olduğunu açığa çıkarmaktadır. Plaja girişin ücretsiz olduğu Kerpe Miço Kadınlar Plajında şezlong kiralama ücreti10 TL’dir.

Adresi

Kerpe Miço Kadınlar Plajına 41600 Kandıra/Kocaeli adresinden ulaşabilirsiniz.

8.Reis Kadınlar Plajı

Son dönemlerde İstanbul ve çevre illerin en çok tercih etmiş olduğu Reis Kadınlar Plajı Yalova ilimizde bulunmaktadır. Bu güzel plajın dışarıdan görülebilmesi mümkün değildir. İçerisinde barındırmış olduğu soyunma kabinleri, yeme içme alanları ve servisle ulaşım imkânı birçok kadının bu güzel plajı tercih etmesini sağlamıştır.

Maliyeti bakımından da oldukça uygun olan bu güzel plaja giriş ücretleri 7 TL’dir. Sahip olduğu şık görünüm ve temiz sahili ile birlikte sizlerde eğlenceli ve keyifli bir şekilde tatil geçirmek istiyorsanız Reis Kadınlar Plajını tercih edebilirsiniz.

Adresi

Reis Kadınlar Plajına, Aliye Hanım Mahallesi, 77500 Armutlu/ Çınarcık/ Yalova adresinden ulaşabilirsiniz.

9.Büyük Kum Kadınlar Plajı

Doğa güzelliği ile ön plana çıkan Büyük Kum Kadınlar Plajı diğer plajlara oranla daha az tercih edilmektedir. Yarı korunaklı ve açık olan bu plaj yine de yaz aylarında birçok turisti bünyesinde ağırlamaktadır.

Maliyeti açısından ve sağlamış olduğu ulaşım kolaylığı ile birlikte tercih edilen bir noktada ulan Büyük Kum Kadınlar plajı güzel ve eğlenceli bir tatilin kapılarını sizlere aralamaktadır. Maliyet açısından da oldukça uygun olan bu plaja giriş ücretleri 5 TL’dir. Belediye tarafından işletilen bu plaj aynı zamanda Marmara Adası Saraylar Kadın Plajı olarak da adlandırılmaktadır. Bu güzel plaja İstanbul ili Saraylar beldesi adresinden ulaşabilirsiniz.

10.Kurşunlu Kadınlar Plajı

Bursa ilimizde bulunan Kurşunlu Kadınlar Plajı dar bir sahile sahip olsa da temizliği ve güzelliği ile birlikte kadınlar tarafından oldukça çok tercih edilen özel plajlardan bir tanesidir. İstanbul başta olmak üzere birçok çevre ilden turistin geldiği bu plaja özellikle yaz aylarındaki doluluk oranı ile birlikte oldukça çok dikkat çekmektedir.

Ulaşımın kolay olması ve sağlanan hizmetlerde bu özel sahilin oldukça çok tercih edilmesini sağlamıştır. Plaja girişler ücretsizdir. Fakat şezlong ve şemsiyelere belirli tutarlarda ücret istenmektedir. Bu plajlara günlük saat 09:00 ile 19:00 arasında ziyaret edebilmeniz mümkündür.

Adresi

Kurşunlu Kadınlar Plajına Gençali Mahallesi, 16600 Gemlik/Bursa adresinden ulaşabilmeniz mümkündür.