Kadife Abaya Stilleri

Ferace kategorisine 17 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Kadife Abayalar kışında bir sansasyon haline geldi ve bu yıl da trend oluyor. Kadife Abayaları düşünüyorsanız ve sizin için nasıl çalışacağını merak ediyorsanız, işte kışın nasıl giyileceğine dair en iyi kadife Abaya stili ve fikirleri sizler için paylaşıyoruz.

Tesettür ve Abayalar, İslami kadınlar için zorunlu kıyafettir. Bununla birlikte, son zamanlarda, Abaya tarzı çok popüler ve ikonik moda kıyafetleri haline geldi. Hem başörtülü hem de türban olmayanların sevdiği şık ve süslü tasarımlarda sunulan çeşitli Abaya stilleri vardır.

Trend Kadife Abaya Stilleri ve Tasarımları

Abayalar mütevazı modanın özüdür. Uzun Abayalar, maksi stili ve önden açık abaya stilleri, mevcut birçok seçenekten birkaçıdır. Tesettürler genellikle Abayaları bilezik ve şık küpeler gibi farklı aksesuarlarla eşleştirir. Rengarenk çantalar, şık topuklu ayakkabılar ve kemerler bile tüm kıyafetinizi geliştirir ve Abaya’nın yanı sıra güzelliğinizi ortaya çıkarır. Aksesuarların tüm görünümünüzü oluşturacağını unutmayın. Bununla birlikte, Kadife Abaya’nızı nasıl şekillendireceğinizi bilmeniz için birkaç ipucu var.

  • Kıyafetinize bir tutam renk katacak Abayalarınızla farklı renkte başörtüsü tasarlayın.
  • Kadife Abaya’nın her durum için mükemmel görünmesini sağlayacak bir kemer kullanın.
  • Basit renkli bir Abaya’nın bile çarpıcı ve şık görünmesini sağlayacak topuklu ayakkabılar giyin.
  • Uzun veya yuvarlak küpeler, halkalar görünümünüzü geliştirir ve Abaya’nıza çekicilik katar.
  • Çantaların zıt tonlarını kullanmak da Abaya görünümünüzü yükseltir.
  • Uzun bir elbise gibi diğer kıyafetlere önden açık stil Abayaları bir katman olarak giyin.
  • Kadife abayaların en iyi yanı, iş veya alışveriş için günlük kullanım olarak giyilebilmesidir.

Farklı Kadife Abaya stilleri

Abayalar, İslami kadınlar tarafından alçakgönüllülüğün ve dinlerine saygının sembolü olarak giyilmiştir. Bununla birlikte, modadaki değişiklikler Abayaları çeşitli stillere dönüştürdü. Abayalar farklı kumaşlardan ve farklı desenlerden yapılmıştır. Son zamanlarda kadınlar, kendilerini şık ve modaya uygun kılan kıyafetlerinin üzerine elbise ve kimono olarak ipek ve kadife Abayaları giymeyi çok seviyorlar.

kadife abaya

Nakışlı Kadife Abaya

İşlemeli kadife abayalar, her kış düğünü veya özel günler için harika bir seçimdir. Önü açık işlemeli Abaya kuşkusuz iyi bir seçim olsa da, şık, mütevazı ve gösterişli olduğu için tam parça işlemeli kadife bir elbise bir araya gelme, düğün vb. için giyilebilir.

Günlük Kadife Abaya Tarzı

Kadife abaya şüphesiz her gün giymek isteyeceğiniz bir stil ve neden olmasın? Daha sıcak bir kumaş, kış giyimi için mükemmel bir unsurdur. Gardırobunuza modaya uygun bir yatırım, daha soğuk ülkelerde yaşayan bayanlar için olmazsa olmazdır. Çok fazla giyinmek istemediğinizde günlük yürüyüşler veya geziler için giyilebilecek süslülerin aksine, sade siyah kadife bir Abaya seçin.

Etiketler : , ,