İşlemeli Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 22 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Feracelerde genel itibariyle sadeliğe alışmış olsak da, işlemeli feraceler bu algıyı yavaş yavaş değiştiriyor. İşin içine biraz daha görsellik katmak isteyen bayanlar için işlemeli ferace modelleri şu sıralar birçok bayan tarafından tercih ediliyor.

Bakır İşlemeli Ferace Modelleri

Bakır İşlemeli Ferace Modelleri

İşlemeli ferace modelleri normal feracelerden farklı olarak işin içine biraz daha gösteriş katmak isteyenlerin tercihi olacaktır diye düşünüyoruz. Feracelerin sade yapısının dışına çıkılarak üretilen bu modellerde en çok siyah üzerine altın rengi işlemeler dikkatleri çekiyor. Siyah ve altın renginin uyumundan yararlanılarak ortaya son derece şık ve zarif bir sonuç çıkartılıyor. Bu tarz modellerde işleme detaylı kol, yaka ya da omuz bölgesinde kullanılıyor. Kimi zaman ise bel kısmında kullanılan işlemelerinde gayet başarılı sonuçlar verdiğini söylemek gerekiyor.

İşlemeli ferace modelleri bakır işlemeli ürünleriyle de size alternatif oluşturuyor. Bakır işlemeler altın rengi işlemelere ya da diğerlerine nazaran daha şık bir görüntüye sahip. Bakır rengi de siyah ile büyük bir uyum göstermiş ve ortaya gayet şık sonuçlar çıkmış diyebiliriz. Lacivert ve siyahtan sıkılanlar için ise tavsiyemiz mint rengi işlemeli feraceler olacaktır. Mint rengi feracelerde pek fazla tercih edilmiyor olsa da işlemeli modelleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğiz. Şu sıralar sokak modasında mint rengi, işlemeli feracelerin gerçekten çok popüler olduğunu belirtmekte fayda var.