İpek Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 13 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanlar için eşarp seçiminde, görüntü ve şıklık kadar eşarbın dokusu ve kalitesi de oldukça önemlidir. Siz de kaliteye önem veren bir bayansanız, günlük ya da abiye kıyafetlerinizi tamamlamak için seçtiğiniz eşarplarda, ipek eşarp modelleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Louis Vuitton ipek eşarp modelleri

Louis Vuitton ipek eşarp modelleri

Dokunduğunuz anda farkını hissettiren ve uzun yıllar kullanabileceğiniz aksesuarlar olan ipek eşarplar;

  • Pierre Cardin
  • Louis Vuitton
  • Beymen
  • Burberry

gibi ünlüm giyim markalarının yanı sıra, kaliteye önem veren tesettür giyim mağazaları ve aksesuar mağazalarının koleksiyonlarında da yerini alıyor.

Klasik desenleri ile hafızalara yer eden marka Burberry, sunduğu ipek eşarp koleksiyonları ile de tesettürlü bayanların gönlünü feth etmeyi başarıyor. Şıklığını ipek eşarplar ile tamamlamak isteyen tesettürlü bayanlar için, markalar ve ürünleri hakkında bir yazı hazırladık. En beğendiğimiz, ipek dokusu ile kendine hayran bırakan fular, şal ve eşarplar ile siz de günlük tarzınızı ya da abiye elbiselerinizi tamamlayabilirsiniz.

Tesettür giyimde en önemli aksesuar olan eşarplar, ipek tasarımları ile gardırobunuzun en değerli parçaları olacak. Yumuşacık ve kaliteli dokusu ile dünyaca ünlü giyim markalarının da gözdesi olan ipek fular ve eşarplar ile kaliteli tarzınızla dikkat çekmeniz hiç de zor olmayacak.

Serin sonbahar günlerinde, kahverengi bir trençkot ve klasik Burbbery ya da Louis Vuitton desenli ipek eşarp kombini ile siz de şıklığınızı tamamlayın. Merak edenler için, en beğendiğimiz ipek eşarpları galerimizde bir araya getirdik. Siz de göz atabilirsiniz…