İç Başörtü Stilleri

Eşarp kategorisine 31 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

2021 için trend olan iç başörtü stilleri veren mükemmel bir rehber arıyorsanız, o zaman doğru yerdesiniz. İç başörtü stilleri, kafayı örtmek için kullanılan küçük bir kumaş parçasıdır. Genellikle farklı stilleri desteklemek için başörtüsü için bir temel olarak kullanılır, çok çeşitli şekil, stil ve tasarımlarla birlikte gelir ve birçok fayda sağlar.

  • Saçın yüzünüze düşmesini önleyerek saçınızı sık sık kıvırma ihtiyacını ortadan kaldırır.
  • Kaygan şık başörtüsü altına giyilir. Tüm alt örtüler kaymaz malzeme kullanılarak yapıldığından, bu güzel şifon başörtüleri yerinde sabitlerler.
  • Şeffaf modaya uygun başörtüsü için uygun şekilde kapatılmasına yardımcı olur. İç başörtüsü çoğunun boyun bölgesini kapatmadığını unutmayın.

İç Başörtüsü Türleri

İster çevrimiçi ister perakende satış mağazalarından olsun, çok sayıda iç başörtüsü markası ve türü mevcuttur.

iç başörtü stilleri

Dantel İç Başörtüsü

Dantel iç kadife, iki yüzeyden açılan silindir benzeri bir alt kısımdır. Gerilebilir dantel kullanılarak yapılan kumaş polyesterdir ve kaymaz hale getirilmiştir. Hazır bir ürün, gerilebilir doğası nedeniyle tek bedene uyar.

Bonnet Şapka

İç başörtüsü çeşitleri listesinden bir diğeri de Bonnet şapkadır. İç başörtüsü ailesinin yeni bir üyesi olan bu ürün, tipik olarak polyester olan gerilebilir likradan (spandeks) yapılmıştır. Hemen hemen şapka gibi çekmeli bir tarzda tasarlanmıştır. Dolayısıyla adı Bonnet şapkalar, arka kısımda elastik olup, her saç ve saç stili için çok yönlü olmasını sağlar.

Tam İç Başörtüsü

Tam iç başörtüsü, tıpkı boyun bölgesi gibi başını tamamen kapatırken şeffaf başörtüsü takanlar için pratik bir üründür.

Kafa Bandı Bonnet

İç başörtüsü tiplerinde sonuncusu kafa bandı bonnet. Alt kaplamayı takmak için benzersiz bir tekniktir. Gerektiğinde katlamak için değişken ön genişliğe sahip elastik arka tarafla birlikte gelir. Baş bandı Bonnet, polyester, pamuk ve hafif şifon gibi farklı kumaşlarda mevcuttur.

İpli Bonnet

Basitçe başınızın üzerine yerleştirin ve sonunda dikilmiş bağları kullanarak başınızın arkasına bağlayın. Ayrıca arka tarafında küçük bir açıklığa sahiptir, böylece bağlandıktan sonra saçların geçmesine izin verebilirsiniz. Düzenli bir görünüm için başörtüsü yerine tüm kıyafetinizle tamamlayacaktır.

Etiketler : , ,