Hijab United Yeni Sezon Kap Modelleri

Kap kategorisine 1 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin en prestijli markalarından birisi olarak kabul edilen Hijab United, kaliteli modelleri piyasaya sürmeye devam ediyor. Yaz sezonu için tasarlanan kaplarıyla gene sokak modasına hükmedecek olan marka, son derece iddialı bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor.

Kare Yaka Detaylı Vişne Hijab United Kap Modelleri

Kare Yaka Detaylı Vişne Hijab United Kap Modelleri

Hijab United yeni sezon kap modelleri sıra dışı tasarımları sayesinde sizi sıkıcılıktan kurtarıyor. Bu noktada en fazla dikkat çeken ve beğeni toplayan ürünü olarak kare yaka detaylı modellerden söz edebiliriz. Kare yakalı kaplar bu sene çok fazla tercih edilmeye başlandı ve bu alanda ki en başarılı isimlerden birisi olarak da Hijab United’ı örnek verebiliriz.

Kare yakalı kaplarda vişne renginin çok kullanıldığını da söylemek gerekiyor. Vişne bu sezonun trend renkleri arasında yer alıyor ve doğru parçalarla kombinlendiğinde gerçekten başarılı sonuçlar verebiliyor.

Hijab United kap modelleri biraz önce de belirttiğimiz gibi vişne rengi ve benzer tonlardaki renklerin hakimiyeti altında. Birçok modelde karşımıza çıkan vişne, açık bordo, açık kırmızı gibi renkler kaliteli bir kombin için ideal tercihler arasında yer alıyor.

Bunun yanı sıra hakim yaka kaplarında bu sezon çok popüler olduğunu hatırlatmakta fayda var. Hal böyle olunca da Hijab United’ın hakim yaka kapları şu sıralar sokak modasını resmen ele geçirmiş durumda. Son olarak asimetrik bebe yaka detaylı ürünlerinde göz ardı edilemeyecek kadar kaliteli göründüğünü belirtmekte fayda var.