Her Müslüman Kadının Tercih Edeceği Başörtüsü Renkleri

Eşarp kategorisine 5 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

İnternette başörtüsü seçenekleri mevcut olduğundan, başörtüsü kadınları kıyafetleri ile neyi eşleştirmeyi seçecekleri konusunda bunalmış durumda olabilir. Hepimiz çeşitli desen ve tasarımlara aşık olsak da, bu yedi başörtüsü renkleri her Müslüman kadının sahip olması gereken bir şeydir. Neden? Çünkü, özellikle günümüzün yoğun hayatında her gün kolayca giyinmenize yardımcı olacaktır. İşte en güzel başörtüsü renkleri;

Beyaz Başörtüsü

Beyaz, herhangi bir kıyafete uyan temel renklerden biridir. Günlük kıyafetler için beyaz pamuklu bir başörtüsü seçin. Resmi kıyafet için beyaz istiyorsanız, saten veya şifon kumaşları seçin.

başörtüsü renkleri

Siyah Başörtüsü

En çok tercih edilen siyah, her başörtüsü gardırobunda sahip olacağı bir şeydir. Eğer yoksa hemen sipariş vermelisiniz. Çok yönlü bir renk olan siyah, özellikle görünümünüz çok sayıda baskıya veya ayrıntıya sahip olduğunda her giyimde uyumludur.

Gri Başörtüsü

Gri, gardırobunuzda yer kaplaması gereken nötr tesettür renklerinden biridir. Gri başörtüsü, kıyafetleri lacivert, beyaz veya turkuaz, koyu kırmızı veya sarı gibi parlak renkler ile eşleştirmek için mükemmel bir seçimdir.

Bej Başörtüsü

Bej renkler el çantaları, hayati bir aksesuar olarak ayakkabı seviyorsanız, o zaman bej bir başörtüsü de sahibi olmalısınız. Bej başörtüsü bu yıl trend oluyor ve farklı görünümleri tamamlamak için kesinlikle onlara ihtiyacınız olacak.

Açık Kahverengi Başörtüsü

Bazıları açık kahverenginin bej rengine benzediğini düşünür ancak tonları kesinlikle farklıdır. Beyaz, siyah veya koyu renkli kıyafetler gibi herhangi bir açık renkli kıyafetle açık kahverengi başörtüsü takılabilir.

Bordo Başörtüsü

Farklı cilt tonlarına uygun olan bordo renkli başörtüsü, her başörtüsünün sahip olması gereken bir şeydir.

Koyu Kahve Başörtüsü

Bazen siyah başörtüsünden kurtulmak isteyenler için bu koyu kahverengi mükemmel bir seçim olabilir.

Etiketler : , ,