Her Mevsim İçin Mükemmel Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 8 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Herhangi bir kıyafet veya özel durum için eşarp seçmenize yardımcı olacak mükemmel eşarp rehberi arıyorsanız. Doğru yerdesiniz. Sezonun muhteşem eşarp modelleri burada;

İpek

İpek, modaya uygun eşarp modelleri için kullanılan ve çok sayıda ton ve desene sahip başka bir kumaştır. Kadınların çoğu, kendilerini rahat hissettirdiği ve giymesi kolay olduğu için ipeği tercih eder. Sevgi dolu baskılarla gerçek ipeğin ışıltısı kesinlikle bu dünyanın dışında bir his veriyor. İpek kumaşı, eşarp tarzınızı bir sanat eseri yapmak için mükemmeldir.

eşarp modelleri

Şifon

Eşarp modelleri yapımında en çok kullanılan kumaşlardan biri şifondur. Pamuk, ipek ve sentetik olanlar gibi farklı liflerden yapılır. Hafif ve akışkan olan bu malzeme, mükemmel bir eşarp stili için en uygun olanıdır. Sadece sizi çekici göstermeyecek; ancak aynı şekilde size rahat bir his verecektir. Şifon kumaşın çeşitli farklı gölgeleme kombinasyonları var ve sanatsal görünüyor. Pileli şifon eşarp ve birinci sınıf şifon eşarp olmak üzere iki tür şifon başörtüsü vardır.

Polyester

Polyester, diğer doğal malzemelerle karşılaştırıldığında ayak uydurması çok kolay olan sentetik bir kumaştır. Bu, onu modaya uygun eşarp dünyasında tipik bir manzara haline getirdi. Sıra dışı etkinlikler için gündelik ve her durumda giyilebilir bir üründür. Ancak, aynı şekilde ters tarafı da var. Sıcak ve boğucu bir atmosfere sahip ülkelerde yaşayan bireyler için kumaş uygun değildir. Polyesterden yapılmış bir eşarp taktığınızda kendinizi rahat hissetmeyeceksiniz.

Etiketler : , ,