Hennin Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 19 Ekim, 2019 tarihinde eklendi.

Hennin bu sezonun tesettür giyim modasına yön veren markalardan birisi olmayı başardı. Birbirinden kaliteli modellerle karşımıza çıkan marka 2018 senesinin en trend isimlerinden birisi olacak gibi görünüyor.

Bordo Keçe Kap Hennin 2018 Tesettür Giyim Modelleri

Bordo Keçe Kap Hennin Tesettür Giyim Modelleri

Hennin tesettür giyim modelleri pantolon, elbise, tunik ya da kap gibi tesettürlü bayanların sürekli olarak kullandığı kıyafetler konusunda bu sezonun en iddialı koleksiyonlarından birisine sahip. Hardal rengi pantolon modelleriyle şimdiden tesettürlü hanımların kalbini fetheden Hennin, sözünü ettiğimiz model sayesinde gerçekten başarılı kombinler yapabilmenize imkan sağlıyor.

Bunun yanı sıra klasik tarzdaki bordo renkli keçe kaplarıyla da çalışan tesettürlü bayanlara çok güzel alternatifler sunan Hennin, kap modelleriyle göz dolduruyor. Fermuar detaylı ekose kaplar ise daha çok gündelik yaşam için tasarlanmış ürünler olmakla birlikte, doğru ürünleri bir araya getirmeniz halinde kaliteli sonuçlar elde edebileceğiniz bir model.

Hennin tesettür giyim modelleri tunikler konusunda da çok iddialı görünüyor. Mürdüm rengi tunikler şu sıralar en fazla tercih edilen modellerden birisi .Zarif, şık ve kaliteli bir görünüme sahip olan mürdüm rengi tunikleri bu sezonun sokak modasına çok fazla göreceğiz diye düşünüyoruz.

Aynı şekilde turkuaz ve taba rengi tuniklerinde güzel birer alternatif olduğunu unutmamakta fayda var. Son olarak Hennin’in elbiselerinde de söz etmek gerekiyor. Kemer detaylı kırmızı elbisenin katıldığınız davetteki en şık bayan olmanızı sağlayacağınızdan hiç şüpheniz olmasın iyebiliriz.