Gönül Kolat Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 7 Şubat, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür abiye modelleri denilince akla gelen özel tasarım markalarından biri de Gönül Kolat markasıdır. Bu özel tasarım Gönül Kolat ürünleri tesettürlü hanımlar için oldukça tercih edilen modeller arasına girmeyi başarmıştır. Abiye modasında başarısını kanıtlamış olan bu markanın modelleri bu seneye damgasını vurmaktadır.

Zarif Gönül Kolat Tesettür Abiye Modelleri

Zarif Gönül Kolat Tesettür Abiye Modelleri

Girişten de anlaşıldığı gibi bu yazımız Gönül Kolat tesettür abiye modelleri hakkında olacaktır. Bu abiye modelleri daha öncede belirttiğim gibi bu seneye damgasını vuracaktır. Bu yüzden de bu abiye modellerini ayrıntılı anlatmak istiyorum. Bu senenin trend abiye modelleri arasında fiyonklu abiye modelleri vardır. Sade fiyonklu ya da renkli fiyonklu abiye modelleri ön plana çıkmaktadır. Ve Gönül Kolat da tasarladığı ürünler de fiyonk detayını kullanmayı atlamamıştır.

Bundan sonra payetli abiye modelleri Gönül Kolat tesettür abiye modelleri arasından ön plana çıkan abiye modellerindendir. Rengarenk payetli abiye modelleri bu sene ki tercih edeceğiniz abiye modelleri arasından aklınızda bulunmasını tavsiye ederim. Bu sene ki dantel modasını Gönül Kolat da gözden kaçırmamış ve bazı modeller üstünde dantel detayını kullanmıştır. Tür olarak payetli, dantel abiye modelleri ön plana çıkıyor renk olarak ise saksm mavisi, kırmızı ve fuşya tesettür abiye modellerini tercih edebilirsiniz.

 

Etiketler : ,