Gelin Abaya Tasarımları

Ferace kategorisine 12 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Abayalar, modanın yanı sıra alçakgönüllülüğü de kutlayan ikonik bir sanat eseri haline geldi. Müslüman olsanız da olmasanız da, Abaya’ya aşık olacaksınız. Bu makalede gelin abaya tasarımlarından bahsediyoruz.

Tül Elbise

Gerçekten büyüleyici bir elbise, bir düğün töreni için uygundur. Bir ışıltılı boncuk tabakasıyla süslenmiş parça tek kelimeyle çarpıcı görünüyor.

Sade İşlemeli Elbise

Bu tam kollu sade Abaya, sadece bir sersemletici olan minimal nakış ile birlikte gelir. Bir düğüne davetlisiyseniz, deneyebileceğiniz bir görünüm budur.

Batı Stili

Batı stili, son birkaç yılda oldukça popüler hale geldi ve köklü bir değişiklik ile geldi. Temiz kesim ve son derece şık bir görünümle gelen bu güzelce kesilmiş beyaz elbise kesinlikle arzu edilir. Bu parça başörtüsü ile birlikte giyildiğinde kesinlikle muhteşem görünmenizi ve bir gelin ifadesi oluşturmanızı sağlar.

gelin abaya

Suudi Gelin Elbise

Suudi Abayaları, karmaşık çalışmaları ve harika kombinasyonları ile oldukça ünlüdür. Gümüş detaylı, siyah ve pembe Abaya gelin kıyafetleri mevcuttur. Gelin takılarıyla birlikte geniş bir kemer ve kalın küpelerle süsleyin.

Zarif Abaya Tarzı

Bu Siyah Abaya, kollarda, yanlarda ve yakada minimal mavi tasarımlarla gelir. Mavi bir alt çizgi ve siyah bir başörtüsü ile eşleştirin.

Trend Beyaz Gelinlik

Bu beyaz dökümlü gelin kıyafeti tam bir mükemmellik. Boyun bölgesindeki iç içe geçmiş dantel cildi etkin bir şekilde gizler. Doğru tesettürlü dantel gelin kıyafeti o kadar güzel görünecek ki damadınız gözlerini üzerinizden alamayacak.

Geleneksel Tarz

Modern görünüm birçok kişi tarafından takdir edilirken, köklere ve geleneğe bağlı kalmak en iyisidir. Bu elbise geline ne kadar güzel görünüyor büyük günde parlamasını sağlıyor.

Kaftan Abaya Tarzı

Türk halkı zarif Kaftanları ve Abayaları ile tanınır. Bu kırmızı Kaftan, kadının kırmızı Kaftanında harika göründüğü harika bir örnektir. Umarız bu gelin Abaya tasarımları, büyük gününüz için seçmeniz gereken birçok seçeneği size gözden geçirir. Bu Abaya tasarımlarının, özel etkinliklerde güzel görünmek ve hissetmek isteyen konuklar için de olduğunu unutmayın.

Etiketler : , ,