Gamze Polat Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 6 Şubat, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyiminde şüphesiz ki en çok kullanılan kıyafet türlerinden biri de tunik modelleridir. Tunik modelleri uzun oldukları için tesettür giyimde çok kullanışlıdır. Bu modelleri hem pantolon üstünde hem de etek üstüne kullanılabilecek modeller arasındadır. Bu yüzden de tesettürlü hanımlar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir.

Şık Gamze Polat Tesettür Tunik Modelleri

Şık Gamze Polat Tesettür Tunik Modelleri

2018 tesettür tunik modasına değinmek gerekirse bu sene özel tasarım olan tunik modelleri ön plana çıkmaktadır. Gamze Polat tesettür tunik modelleri de bu modeller arasında yerini almayı başarmıştır. Her zaman beğenilen tasarımlarla karşımıza çıkan Gamze Polat tunik konusunda da başarısını bize kanıtlamıştır. Çizgili tunik modelleri bu sene en çok ön plana çıkan modeller arasındadır. Gamze Polat da bu trendi kaçırmamış ve tasarımları arasında çizgili tunik modellerini de katmıştır.

Bu sene dikkat çeken diğer bir trend ise fiyonklu tunik modelleridir. Kemer detayından ziyade bu sene kuşaklı yani fiyonklu tunik modelleri trend olmayı başarmıştır. Fiyonklu Gamze Polat tesettür tunik modelleri de bu sene fazlasıyla ön plana çıkmayı başarmıştır. Bu tunik modellerinde daha çok canlı renklere yer verilmiştir. Maviler, sarılar ve pembeler bu seneye damgasını vuran tunik renkleri arasındadır.

Etiketler : ,