Ferace ile Kot Giyme Fikirleri

Ferace kategorisine 13 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Alçakgönüllülüğün sembolü olan Ferace, İslam kültüründe önemli bir role sahiptir. Kot Ferace şekillendirmenin ve şık ve trend görünmenin birçok yolu var. Başörtüsü giymenin birçok seçeneğinden bahsetmiş olsak da, bu yazıda Ferace ile kot giymenin birçok yolunu tartışacağız. Bununla birlikte, kot Ferace giyeceğiniz konusunda size fikirler veriyoruz.

Ferace ile kot pantolonlarla şekillendirmek için çok sayıda seçenek var. İster sıradan bir etkinliğe ister resmi bir etkinliğe katılıyor olun, kot pantolonlar mükemmel bir seçenek olabilir. Şık ayakkabılarla, aksesuarlarla eşleştirin ve hazırsınız.. Uzun topuklu ayakkabı giymek modaya uygun ve şık görünmenizi sağlar. Bir partiye katılmak istiyorsanız, kot pantolonu minimal nakış veya tasarım çalışmasıyla gelen bir Ferace ile birleştirin. Ferace’yi kot pantolonunuzla giymek için doğru stilleri seçmenize yardımcı olmayı umuyoruz.

Kotlu Açık Ferace

Kot pantolonla ve uyumlu kahverengi topuklularla eşleştirilmiş açık Ferace tipiyle sade bir şekilde zarif görünüyor. Kahverengi topuklu ayakkabılarını da başörtüsü olarak giyilen eşleşen eşarp ile eşleştiriyor.

kot ferace

Bol Ferace Tarzı

Açık, akıcı Ferace sadece mütevazı kalmanıza yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda görünümünüzü deneme seçeneği de sundukları için trend oluyor. Gömlek ve kot pantolonlu bu bol Ferace tarzı sade ve şık bir hava yansıtır.

Yandan Açık Kesimli Kot Ferace

Bu kız yan kesim Ferace kot pantolonla çok güzel görünüyor. Tarzını mütevazı bir şekilde sergilemek için ne harika bir yol … !!! Katil kırmızı topuklu ayakkabılar tam bir mükemmellik.

Ferace ile Şık Kot

Kotlar farklı tarzlarda mevcuttur. Öyleyse neden Ferace’yi basit tutup yeni bir şık kot pantolonla eşleştirmiyorsunuz? Görünümü en sevdiğiniz topuklu ayakkabılarla tamamlayın.

Kotlu Çiçekli Ferace

Ferace sadece bir renkte olduğunu söyleyenler yanılıyor. Siyah pantolonla eşleştirilmiş bu Çiçekli Ferace, moda anlayışını her yönden yansıtıyor. Siyah bir başörtüsü ile eşleştirin.

Önü Uzun Önü Açık Ferace

Çarpıcı ve şık görünmenin harika bir yolu olan bu uzun önü açık Ferace, kot pantolonun içine sokulabilen uzun bir gömlekle eşleştirilebilir.

Kotlu Uzun Yeşil Ferace

Kot ile renkli Ferace giymeyi seviyorsanız, işte kesinlikle deneyebileceğiniz stil. Tesettürlü kot pantolonlu bu yeşil Ferace şık görünüyor.

Etiketler : , ,