Etekli Tesettür Giymenin Yolları

Etek kategorisine 20 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Bu yazıda etek tesettür kombinleri nasıl giyebileceğinize dair son moda stil fikirlerini tartışacağız. Çeşitli tonlar, desenler ve tasarımlar mevcut olduğundan, eteklerinizi tamamlayıcı başörtüsü ile nasıl eşleştireceğiniz konusunda birçok fikir edinebilmeniz için size görseller sunacağız.

Online mağazalarda çok sayıda etek tesettür kombinleri var. Onları doğru renk ve stille eşleştirdiğinizde, büyüleyici görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Vücudu sadece etek örtmekle kalmaz, başörtüsü ile gerçekten harika görünür. Güzelliğinizi artıracak bir çift uygun ayakkabı ve doğru aksesuarlarla karıştırın. Örneğin kırık beyaz üst, bej kuşak ve mavi uzun etek ile kombinlenmiş bu bej ipek başörtüsüne bir göz atın. Ancak bundan önce, takip edebileceğiniz bazı ipuçları;

  • Herhangi bir tesettür stili seçmeden önce yüz şeklinizi düşünün. Örneğin, yuvarlak ve tombul bir yüzünüz varsa başınızı sıkıca sarmamaktan kaçının. Benzer şekilde, küçük bir yüzünüz varsa başörtüsünü bolca takmayın.
  • Çekici göründükleri ve sert olmadıkları için şifon, ipek, keten vb. gibi yumuşak bir kumaş seçin.
  • Çok fazla başörtüsü iğnesi kullanmayın. Dedikleri gibi, daha azı daha fazladır. Öyleyse başörtünüzü vurgulamak için tek bir broş alın.
  • Tesettürü takmadan önce saçınızı doğru ayarladığınızdan emin olun. Uzun vadede saçınıza zarar verebileceğinden tesettürü ıslak saça takmayın. İnsanlar başörtüsünün arkasını göremiyor olsalar bile bu sizin sağlığınız ve rahatınız içindir.

etek tesettür kombinleri

Puantiyeli Etekli Beyaz Tesettür

Tipik siyah beyaz puantiyeli etek, herkesin çıkarabileceği ve harika görünebileceği bir şeydir. En sevdiğiniz yeşili düz üst, beyaz başörtüsü, siyah şapka ile birleştirin.

Tül Etekli Tesettür

Tül etekler, doğuştan gelen kadınsı ve ilginç özellikleriyle bilinir. Denim üst veya kareli üst, tül etekler güzel bir görünüm verir. Öyleyse görünümü neden bir başörtüsü ile tamamlamıyorsunuz? Uzun tül eteğinize uyacak doğru rengi seçin ve kendinize mantıklı bir iş kıyafeti kazanın.

Düz Tesettürlü Çok Renkli Etek

Uzun boyu ve yerleşik beliyle, çok renkli etek çarpıcı görünüyor ve kadınsı bir siluet veren tüm figürleri gururlandırıyor. Diğerlerinden sıyrılmak için ten renkli bir üst ve başörtüsü ile eşleştirin.

Tesettürlü Çiçek Etek

Şık ve zarif görünen zamansız bir giysi, çiçekli etekler bu yazın elbisesidir. Bu uzun çiçekli etek, kot üst ile eşleştirilebilir. Çiçekli eteğinizi uyumlu başörtüsü ile eşleştirmeyi unutmayın.

Pembe Etek ve Siyah Tesettür

Siyah üst kısmı pembe uzun etekle eşleştirerek kadınlığın özü gibi görünün. Görünümü siyah başörtüsü ve bir çift havalı tonla tamamlayın.

Tesettürlü Çizgili Etek

Cesur çizgiler şüphesiz bu yıl moda. Bu siyah ve beyaz çizgili etek, anlamlı bir şekilde siyah üst ile eşleştirilebilir.

Etiketler : , ,