Etek Bluz Tesettür Bayramlık Kombin Modelleri

Genel kategorisine 29 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Ramazan Bayramı’nın giderek yaklaşmakta olduğu şu günlerde şık görünmek adına birçok alternatifiniz bulunuyor. Bunlar arasında tercihlerde bulunarak istediğiniz şekilde bir görselliğe ulaşmanız işten dahi olmayacaktır. Kimi bayan pardesü ya da elbise tercihinde bulunacaktır. Kimi tesettürlü bayanlar ise etek ve bluz kombini yaparak şıklığı yakalamaya çalışacak. İşte tam da bu noktada sizlere birkaç ufak tefek öneri ve bilgi vererek etek, bluz kombini ile şık bir görünüme ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. Bu bayramda etek ve bluzlar sayesinde şıklığı yakalamış çok sayıda bayan olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Yazlık Etek Bluz Tesettür Bayramlık Kombin Modelleri

Yazlık Etek Bluz Tesettür Bayramlık Kombin Modelleri

Etek bluz tesettür bayramlık kombin modelleri  arasında tercihte bulunurken ya da kendi kombininiz oluştururken sizlere ilk önerimiz fazla aşırıya kaçmayacak şekilde leopar desenlerinden faydalanmanız yönünde olacaktır. Bu noktada ilk olarak kombinin ağırlıklı bir şekilde açık renk ki bu noktada tercihen beyaz kullanabilirsiniz, tercih edebilir ve bu beyazın üzerine leopar desenlerini kombin yapabilirsiniz. Beyaz fakat bilek kısmında leopar deseni olan bir bluz tercih ederek bunu açık mavi bir etek ile bir araya getirmek ideal seçenekler birisidir. Eşarp konusunda da leopar deseni seçerseniz kombininiz tamamlanmış olacaktır.

Etek bluz tesettür bayramlık kombin modelleri içinde daha farklı kombinlerde yapabileceğiniz unutmamalısınız. Tercihe göre çok daha renkli ya da koyu tonlarda kombinlerle de şık görünmek mümkün olacaktır.