Eşarp Mıknatısları Modelleri

Aksesuar kategorisine 24 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde eşarplar vazgeçilmez unsurdur. Tesettür iyimden söz edebilmek adına olmazsa olmaz tek unsur eşarp olunca bu noktada da daha özenli davranmak gerektiğini düşünüyoruz. Öyle ki, eşarpları kendi haline bırakmak ve sadece eşarp desenlerinin şıklığı ile yetinmek çoğu zaman yeterli olmayacaktır. Hele ki özel bir davet ya da düğün gibi bir organizasyona gidiyorsanız olabildiğince gösterişli bir sonuç elde etmek istersiniz. İşte tam da bu noktada devreye eşarp mıknatısları giriyor. Hem işlevsel bir ürün olması hem de görsel açıdan başarılı sonuçlar vermesi gibi özellikleri eşarp mıknatıslarını her geçen gün daha da popüler hale getiriyor.

2018 Eşarp Mıknatısları

Eşarp Mıknatısları

Eşarp mıknatısları eşarp kullanan birçok bayanın karşılaştığı bir takım zorluğu ortadan kaldırıyor. İlk olarak iğnelerle sabitlenen eşarplarda ister istemez o iğnelerin hışmına uğrayabiliyoruz. Hiç beklenmedik bir anda, ters bir hareket yüzünden iğnelerin bize batması durumu ile hepimiz karşılaşmışızdır. İşte mıknatıslar kullanıldığında eşarbınızı sabitlemek gene mümkün olacak fakat iğne zulmünden kurtulmuş olacaksınız.

Eşarp mıknatısları dendiğinde akla gelen bir diğer fayda ise iğne deliklerinin zaman içerisinde eşarplarda sebep olduğu deformasyonun önüne geçmesidir. İğne kullanımına son verdiğiniz için deliklere de artık elveda diyebilirsiniz. Bunun yanı sıra mıknatısların altın ya da gümüş çerçeve ile kaplanmış olması, zarif ve şık taşlara sahip oluşu eşarplarınızın artık eskisi kadar sönük kalmayacağı anlamına da geliyor.