En Şık Tesettür Balayı Kıyafetleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 21 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Tüm gelinlerim için, balayı bavulu hazırlamak özellikle tesettürlü bayanlar için zorlayıcı olabilir. Balayınız için olabildiğince çok şık başörtüsü kıyafeti paylaşabiliriz, ancak bavula fazla eşya koymaktan kaçınmanız için giyinmenin temellerini bilmeniz gerekir ve yolculuk sırasında başörtüsü kıyafetlerinizi kolayca kurmanız gerek. Her türlü balayı aktivitesini içeren tesettür balayı kıyafetleri fikirleri içeren bir yazı derledik! İşte tesettür balayı kıyafetleri ipuçları;

tesettür balayı kıyafetleri

 

Uçak Kıyafeti

Bu, konforlu bir yolculuk yapmak istiyorsanız, biniş ve bagaj kaydı prosedürleri ve otel arama prosedürleri ile planlanacak en önemli kıyafetlerden biridir, gerçekten iyi bir spor ayakkabıya ve çok havalı ve rahat bir kıyafete ihtiyacınız vardır: çoğunlukla bir gömlek bir hırka ile birlikte pantolon.

Topuklara Kadar Uzanan Giysiler

Büyük olasılıkla, yüksek sıcaklıklar ve olası nem içeren güneşli, tropikal bir yere seyahat ediyor olacaksınız. Mümkün olduğunca katmanlardan kaçınmak isteyeceksiniz ve maksi elbiseler ve etekler bunu yapmanın en iyi yoludur. Maksi elbiseleri şekillendirmek o kadar kolay ki, üstüne bir kimono / hırka ekleyebilirsin. Uzun kollu bir elbisen varsa çok şanslısın!

Geniş Paçalı Pantolon

Kesinlikle ince kot pantolonunu yanınıza alamazsınız, hiçbir şey bir yolculuk sırasında, özellikle de tatil için kot pantolondan daha rahatsız olamaz! Geniş paçalı pantolonlar balayınız için çok havalı, pantolonu temel renkleri (Beyaz, bej, vb.) korumanız gerekiyor, böylece bir bavul yapmak daha kolay. Bu büyük pantolonlar çok rahattır ve gündüzleri dairelerle ve akşamları orta topuklu ayakkabılara geçerseniz dışarıda giyilebilir.

Üstler

Bluzlar, mini elbiseler veya sadece basit gömlekler olabilirler, önemli olan tek şey onları nefes alabilmeniz ve keşfederken her yerde yürüyeceğiniz kadar rahat hissetmenizdir. Yine, temel renklere ve baskılara (çizgili, çiçek vb.) bağlı kalın.

Başörtüsü

Satenlerinizi ve diğer kalın kumaşlarınızı evde bırakın. Basit stillere sadık kalın ve ne kadar az iğne o kadar iyidir. Serin tutmak için saçınızın başörtüsü altına tutturulduğundan emin olun.

Etiketler : , ,