En Güzel Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlik kategorisine 20 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların bu sen gelinlik tercihlerini incelediğinizde bazı modellerin ön plana çıktığını söylemek mümkün. Hal böyle olunca da evlilik hazırlığı içinde olup hala hangi gelinliği alması gerektiğine karar verememiş olan bayanlara bazı tavsiyelerimiz olacak.

Kuyruklu En Güzel Tesettür Gelinlik Modelleri

Kuyruklu En Güzel Tesettür Gelinlik Modelleri

En güzel tesettür gelinlik modelleri dendiğinde akla birçok farklı model geliyor. Bunlar içinde en fazla tercih edilenler ise kuşkusuz kabarık etekli gelinlikler. Kabarık gelinlikler bu sene tesettürlü bayanlarca sıklıkla tercih edildi ve görsel açıdan istediğiniz şık sonuçları size rahatlıkla sunabilecek düzeyde diye düşünüyoruz. Kabarık etekli gelinliklerde kullanılan tül detayı da size farklı bir hava katacaktır.

Bunların yanı sıra uzun kuyruklu gelinlikleri de tavsiye ettiğimizi belirtmekte fayda var. Uzun kuyruklu gelinlikler eğer ki bir salon düğünü planlıyorsanız sizler için güzel olacaktır. Fakat kır düğünü ya da açık hava düğünlerinde toprağa bulanacak olan bir kuyruk pekte hoşunuza gitmeyecektir.

En güzel tesettür gelinlik modelleri içerisinde yer alan hakim yaka gelinliklere de göz gezdirmekte fayda var. Hakim yaka gelinlikler size tahminlerinizin çok ötesinde bir şıklık vereceği gibi sizi daha da güçlü gösterecektir. Tesettür gelinlikler içerisinde olmazsa olmazlarda birisi de dantelli gelinlikler. Dantel detayları gelinliklerde her daim kullanılan bir detaydır ve bu sezonun en güzel gelinliklerinde de dantel detayları ön plana çıkmaktadır diyebiliriz.